Banyo Dekorasyonu Byle bir banyodan asla kmak istemeyeceinizden eminim

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
35
http://pixdaus.com/single.php?id=33487
bbbx.jpg

Son düzenleme:
ay orası cam mıııı delikafadulden delikafadulden
biri görcek diye hayatta banyo yapamam herhalde
ama dizayn süppeerrr:lepi:

amaaaan onu temizlemeside zor oluuuurr...böyle bir banyoya sahip olamayacağımız için bahanelerden bahane beğeeen:)))))))))teşekürler paylaşımın için

kesinlikle bayıldım. Şuanda orda olmayı çok isterdim. Sıcak küvet ve yeşil....... mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir
Yan tarafa bide yatak atardım. Küvetten yuvarlanarak çıkıp direk yatağa uçardımm
ahhh ahhhhhh...........
paylaşıın için teşekkürler a.s.

ayy gerçekten dee kimsenin göremeyecegi bir konumda oldugu kesin tabi ama ben alıp da orda asla banyo etmem kıısssskaydirigubbakcemile3ama şaaaahaaaneeee bi banyo yaa teşekkürlera.s.

ooo harika yaa insanın ruhu dinlenir orda. bizim burda olsa millet dikizler gerçi:)

Camları kim silecek bacımmmmmkaydirigubbakcemile2

Bide benim kociş göle çevirir orayı,perde merde yok yaaa:roflol:

ayy çok hoşsunuz kızlar yaaa.harbidende göl ederiz biz oraları valla.hadi bide ugraş her banyoda çekecekle çekmeye yerleri de camlarıda.buhar olur çok bide o camlar dimi.ayy şimdi böyle güzel görünüyo ama banyo bittikten sonraki halini düşünemiyorumkaydirigubbakcemile3

Süppermiş :KK43:
ama heralde bende giremezdim :KK70: kimse görürmü beni diye :KK70:
Ama emin olma isterdimmm off süper =)

merak etmesin kimse dışardan içerisini göremez cam özel cam...

ah ahhh ne banyo ama cidden hiç çıkmazdım içinden benim olaydı eğer

bayıldım bu banyoya...dışardan bakılınca içerisi görünmeyen camlardan bence..yeşillikler içinde küvet ağzına kadar köpük dolu mis kokular içinde tütsülerini yakmışsın bir de hafif bi müzik offf offff.....
hayal hayal namık kemal hesabı lülülülülülü

tooobe tooobeee
ne gereği var sanki salonun ortasında küvet..:dance::dance:
ben şeyleri seviyorum kocaman yarım daire gibi:dance:
ee hani böyle çıstak çıstak disko gibi içinde dans ederek banyo yapabiliyorsun
müzikli teleonlu hatta ışıkları değişenleri bile var walla disko gibi :=)))))
:teytey::teytey::teytey:
hemi de hiç ıslanmıyor etra
temiz temiz :)

kesinlikle bayıldım. Şuanda orda olmayı çok isterdim. Sıcak küvet ve yeşil....... mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir
Yan tarafa bide yatak atardım. Küvetten yuvarlanarak çıkıp direk yatağa uçardımm
ahhh ahhhhhh...........
paylaşıın için teşekkürler a.s.

valla dogru yan tarafa yatak atılsa direk yataga uçup ne güzel yatılırr kaydirigubbakcemile3
ama herkes bakıyo gibi gelir insan rahat edemez bee yuk ben istemem kalsın

X