Güneş Kremleri Çağla Şikel'in bronzlaşma formülü..Tıkla.

Güneş kremleri, bronzlaşma
arkadaşlar boşverin çağlayı mağlayı tenini filan :)))
zaten havuçtu kakaoydu bunların bronzlaştıcı yağ olduğu bilinen bişey

ama koruma fakörleri ne kadar olabilirki
arkadaşın da dediği gibi siz gene güneş kreminizi sürün sonra yağlarınızı sürün

ayrıcaaaa yeni öğrendiğim bomba bi bilgiyi paylaşmak istiyorum;
illaki yağla bronzlaşıcam diyorsanız bunların içine susam yağı da katın
çünkü susam yağının kendinden doğal spfli olduğunu,spfsinin de 45 olduğunu biliyor muydunuz ????
detaylı bilgi için bakınız internet :))))
Allah'ın hikmeti işte yaaa

biz havuç yağını ve kakao yağını karıştırıp sürüyorus güneşlenirken kardeşimle bir ayda marsık gibi oluyoruz :roflol:
şaka bi yana gerçekten cildimizi kurutmadan güzel bir bronzluk oluyor kısa zamanda :lepi:

1 haftada çok güzel bronzlaşırsınız bu formülle, 10 yıl sonra da çok güzel cilt kanseri olursunuz....
Tercih sizin....

evet gerçketende susam yağının 45 spf kadar koruyucu özelliği var.
mesela ben şimdi ilk önce 30 spf lik güneş koruyucumu sürüp ardından susam yağı sürüp güneşlenebilirmiyim
yani yüzüme sürücem ben
yinede hafif bronzlaşırmıyım??

Son düzenleme:
arkadaşlar bence doğal ürünler kullanın derim.inanın diğerlerinde faydasıhdan çok sonradan zararlarını görüyorsunuz.bizim sürekli aldığımız ev yapımı ürünler var.şuanda kız kardeşim hem cilt lekelerine karşı hemde cildi güzellleştiren ürün varonu kullanıyor.bronzlaşmak içinde varmış eminim çok güzeldir.biz bu ürünlerden memnunuz.ev yapımı tamamen doğal.bayan maşallaaah deyim çook bilgili yaaa...
yani ne şikayetin varsa hazırlayıp veya senin kullanacağın şekilde veriyor.
hastalıklara karşı dahi yapıyor.Allahın izni ile geçiyor.isterseniz no. verim bir görüşün.çook bilgili bir kadın konuşmasındanda anlarsınız.
ben çook üzülüyorum böyle markalı ürünlere çook para verenlere parasınıda boş verin inanın çok zararlı.uzun süre dayanabiliyor.ama bu doğal ev yapımı olduğu için 5 ay kadar.çünki bozulur arkadaşlar.tercih sizin cilt deyip geçmeyin çook önemli.kansorejen maddeler bulunuyor bir çoğunda.msj atın aklınıza takılan bişey olursa ok.hoşcakalın...

evet gerçketende susam yağının 45 spf kadar koruyucu özelliği var.
mesela ben şimdi ilk önce 30 spf lik güneş koruyucumu sürüp ardından susam yağı sürüp güneşlenebilirmiyim
yani yüzüme sürücem ben
yinede hafif bronzlaşırmıyım??
aciL cvp lütfen
expigmentten dolayı yüzüm beyazlıcak ve ben güneş kremimi
sürsem deniz kenarındada mesela kakao yagı sürsem yüzüme lekelerim çoğalmadan yüzüm bronzlaşırmı???

aciL cvp lütfen
expigmentten dolayı yüzüm beyazlıcak ve ben güneş kremimi
sürsem deniz kenarındada mesela kakao yagı sürsem yüzüme lekelerim çoğalmadan yüzüm bronzlaşırmı???

Sakın yapma bu hatayı yüzünde daha fazla leke ve çil olmasına neden olursun.EXPİGMENT tedavisi görüyorsan bilgisayar kullanırken bile koruyucu sürmen gerekir...

arkadaşlar vazelin de süper bronzlaştırıyor. biraz rahatsız ediyo yalnız baya kalıcı olduğu için su deyince kesinlikle cilt emmiyor suyu o biraz cn sıkıyor ama bronzlaştırıyor baya. hatta ben koruyucu krem sürdükten sona onu kullanıyorum.

ewt vazelin çok çabuk hemde güsel yakıo ama kesnlkle bunu beyaz tenliler kullamasn yoksa resmen haşlanıosunuz!!

Ben 1 hafta boyunca vazelin sürüp güneşlenim çok istediğim gibibronzlaşamadım ki benim tenin çabuk esmerleşir ama bu vazelinle istediğim gibi olamadım.Benim tavsiyem kakao ve havuç yağı inanılmaz bronzlaştırıyor..

Çağlanın bronzlaşma formülü çok basit.bütün gün güneşleniyor.kışın da solaryum

şuan hatırlamadıgım bir doktor bir zamanalr bronzlupu korumak için bol bol kayısı tüketin demişti içindeki bir madde bronz kalma zamanını uzatıyormuş kayısı yağı da yanmak için işe yarıyor

Hindistan cevizi yagi tavsiye ederim ve kalici bi bronzlukda saglio ben gunse yuzu gormeyeli nerdeyse 8 9 ay oldu vucudum hala esmer sadece yuzum hafif beyaz duruyo vucuduma gore :)

Şu Çağla Şikel ben broNz tenliyim zaten.Ayda bir iki defa girerim solaryuma demiş.Yoksa teninin bronzluğu solaryum değlmiş.Ailede varmış.Ne saçma bir yalan.Zaten bronzsan solaryuma neden giriyorsun???

havuç ve kakao bronzlaşmaya yardımcıdır cilt rengini belirleyen tenimizdeki pigmentler sayesinde cilt rengini etkilerler.Havuç yağı hatta havuç yemek, havuç suyu içmek dahi hem bronzlaşmaya yardımcı hem de bronzluğu sürdürmek için faydalıdır.Ama gene de bir şekilde güneş ile temas şart yoksa oturduğun yerden bunlar seni brozlaştırmaz.Ve bunlar da seni güneşin kansere yol açan ışınlarına karşı seni korumaz.Tamam herşey doğal olsun da içinde koruma olmayınca ne anlamı var ki.Vichynin ürünleri koruma konusunda çok başarılı bence özellikle yüzü korumak şart yoksa sadece renginiz değil cilt kaliteniz de sandalyeye döner.

allah aşkına bilgili yazın ya.
havuç bronzlaştırmaz havuç mandaline vs tüketmek insanı turunculaştırır hastanelik eder.
bronz ile turuncu arasını anlayamıyormusunuz denemeyin arkadaşlar yok havucu fazla yiyeimde bronz olayım felan.

Hindistan cevizi yagi mukemmel yaoiyir cildi sadece bronzlasmada degil her banyodan sonra yapin yumusacik oluryor cildiniz ,ben sacima da suruyorum suoer super super

havuç ve kakaoo yağını ben de sürekli kullanıyorum, en yakın zamanda tatile gidince tekrar kullanacağııım :))

X