Çakşır Otu Suyu kullanıp hamile kalanlar?

lyssaxxw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
4
0
24
Öncelikle merhaba , biz eşim ile yaklaşık 1 yıldır çocuk düşünüyoruz. her yolu dememize rağmen henüz nasip olmadı, form da daha öncesine çakşır suyu kullanıp hamile kalanlar olduğunu okuduğumdan dolayı denemek istedim. henüz 1 şişe bitmiş değil hem ben hem eşim günde 1 kez aç karnına tüketiyoruz. eşimde ileri olmayan varikosel var ama doktorlar benimle ilgili bir sorun olmadığını söylüyor sadece rahim kalınlığı 6mm çıktı sorun mu değil mi bilmiyorum. tecrübesi olanlar, kullananlar yorumlarını paylaşırsa çok mutlu olurum.

Laboquick ovulasyon testi al mutlaka esine çakşır suyu iyi gelir ama bir çay bardağının çeyreği çakşır suyu gerisi Su sen de hayıt otu kullanabilirsin bir infolicombi diye bir folik asit var araştırarak bulmuştum yumurta kalitesini arttırıyor

Laboquick ovulasyon testi al mutlaka esine çakşır suyu iyi gelir ama bir çay bardağının çeyreği çakşır suyu gerisi Su sen de hayıt otu kullanabilirsin bir infolicombi diye bir folik asit var araştırarak bulmuştum yumurta kalitesini arttırıyor
teşekkür ederim onları da deneyeceğim

X