Calinan instagram hesabi

Kuzeninden bi link geldi ona tiklayinca calindi hesap snra whatsaptan yazdik kuzenine sen mi attin linki die yok bnim hesabim 20 gun once calindi dedi
Bir de şimdi whatsappta bazı firmaların yılbaşı indirimi linki dolaşıyor. Artık nasıl türediyseler koca firmalar bizim bir ilgimiz yoktur diye açıklama yapmış ona da dikkat etmek lazım.

Bir de şimdi whatsappta bazı firmaların yılbaşı indirimi linki dolaşıyor. Artık nasıl türediyseler koca firmalar bizim bir ilgimiz yoktur diye açıklama yapmış ona da dikkat etmek lazım.
Whatsaptan oyle gelmedi hic instsgrsmdan da kuzeni atinca acti acma virus falan vardir hesabin calinir derim ama acti oda aninda calindi

Canim kimlikle resmi gonderdim ne kadar sürede cevap gelmisti sana. Benim aksi gbi telefon ve epostalarimida degistirdiler seninde oylemiydi
Evet e postami herşey değiştirmişler ınstangram benimmoldugumu ispatladı ve bana yeni kod gönderdi çünkü ınstangrama attığım fotoğrafla paylaştığım fotoğraflarım uyuştu yani gerçek hesabin benim oldugunu kanıtladim o yüzden geri verdi bana bı gün içinde geldi e postanı takip et oraya geliyo mesaj

Evet e postami herşey değiştirmişler ınstangram benimmoldugumu ispatladı ve bana yeni kod gönderdi çünkü ınstangrama attığım fotoğrafla paylaştığım fotoğraflarım uyuştu yani gerçek hesabin benim oldugunu kanıtladim o yüzden geri verdi bana bı gün içinde geldi e postanı takip et oraya geliyo mesaj
Yaa ins bende geri alirim nerdeyse 8 ay olcak calinali :KK43:

Evet e postami herşey değiştirmişler ınstangram benimmoldugumu ispatladı ve bana yeni kod gönderdi çünkü ınstangrama attığım fotoğrafla paylaştığım fotoğraflarım uyuştu yani gerçek hesabin benim oldugunu kanıtladim o yüzden geri verdi bana bı gün içinde geldi e postanı takip et oraya geliyo mes kimlik

Yaa ins bende geri alirim nerdeyse 8 ay olcak calinali :KK43:
Oo çok olmuş sizin

X