Çalınan instagram hesabım

adamı ilk defa duydum ama çok şaibeli :confused: belkide kendi tarafından çalinip geri alma garantili diye insanlardan para koparıyo :KK70: sonucta para için yapıyosa bu işi altında bi bit yeniği olma ihtimalide yüksek millet ne dolandırıcılık yöntemleri bulmuş ofoff
Birde buara tam hesabımın çalındığının ertesi günü mesajlar gelmeye başladı. Sipariş vermişim almamışım icra takibi başlatılmış dosyam hukuk ofisine devredilmiş falan. Hiç ses etmiyorum yollayıp duruyorlar mesajı her gün bakalım

Çok teşekkürler kızlar hesabımı geri aldım 🙏 e postayı vs değiştirmişlerdi düzelttim. Şifremi değiştirdim. tekrar giremezler değil mi alabileceğim önlemler varsa söylerseniz memnun olurum
Nasil aldiniz

Kızlar ya dün link ile çaldılar hesabımı. Telefon numaramı almışlar aradılar karşılıklı hakarete vardı olay çünkü hala dolandırıcılık peşindelerdi.

Numarama kod yollayip şifre değiştiriyorum ama giremiyorum genede. Sanırım e postayi değiştirmişler.

Fotoğraflarım vardı.Mesajlarım da bazı alışverişlerimden kaynaklı adresim vs var. Başıma farklı bi durum açar mı bu olay. Bu hesabı nasıl kilitlerim? Başına gelen varsa yardımcı olun lütfen. Tekrar alamasam da kapatılsın en azından ya
E postayı değiştirmişler derken şifreden mi bahsediyorsunuz? Onu değiştiremezler çünkü direk size onay kodu geliyor. Her şey e postada bitiyor aslında. Zamanında bende çok uğraşmıştım güçlü şifrede oluştursam çalmaya çalışıyorlardı ama e postam bilgisayar ve telefonumda her daim aktiftir yani anlık mailde bildirim gelir bana böyle bi çalınma durumunda da önce maile ve telefonunuza onay kodu gelmesi gerektiği için her zaman engel olmuşumdur. Sadece yaşadığım komik bi durumda hesabım otomatik olarak kapanmıştı. Karşı taraf alıyor hesabımı o zaman telefon numarama mesaj gelmesi için kayıt oluşturmamıştım instagramda. Ben geri alıyorum e posta ile o alıyor ben alıyorum derken hesap kapandı :KK70: Şimdi merak ettiğim size mesaj olarak geldi mi hesabınıza farklı bir adresten giriş yapıldı diye?

X