Çalışma odam

design

iç savaştayım
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
263
1
kızlar benim çalışma odası kuruyorum evime yeni dekore edicem .ben desinatörüm işim tasarım yapmak ama aklımda o kadar çok fikir varki hepsi birbirine girdi ya ne yapcamı şaşırdım. sizde ilginç güzel ama ucuza maal olacak fikirler verirseniz sevinirim yada ne bilyim sizin çalışma ortamınızı falan burya eklesenizde olur

ay ooooof kafam çok karışık yardım edin :1hug:

şöyle ortaya güzel bişiler çıkacağını umuyorum. odamı döşiyince size resmini çeker gönderirim. :sm_cool:

duvardan duvara kitaplık çok hoş olur, yere büyük minderler at akuma köşesi olsun, eskitilmiş mobilyadan küçük masa al ve üzerine xp yi koy, eski zaman sandalyesi kullan masada ... ben büyle bir çalışma oodası isterdim deeeeeeee

teşekkür edrim canım [QUOTEduvardan duvara kitaplık çok hoş olur, yere büyük minderler at akuma köşesi olsun, eskitilmiş mobilyadan küçük masa al ve üzerine xp yi koy, eski zaman sandalyesi kullan masada ... ben büyle bir çalışma oodası isterdim deeeeeeee[/QUOTE]

[QUOTEduvardan duvara kitaplık çok hoş olur, yere büyük minderler at akuma köşesi olsun, eskitilmiş mobilyadan küçük masa al ve üzerine xp yi koy, eski zaman sandalyesi kullan masada ... ben büyle bir çalışma oodası isterdim deeeeeeee[/QUOTE]

teşekkür edrim canım sağol fikrin güzel miş

[QUOTEduvardan duvara kitaplık çok hoş olur, yere büyük minderler at akuma köşesi olsun, eskitilmiş mobilyadan küçük masa al ve üzerine xp yi koy, eski zaman sandalyesi kullan masada ... ben büyle bir çalışma oodası isterdim deeeeeeee[/QUOTE]

teşekkür edrim canım sağol fikrin güzel miş:1hug:

resim eklemedinmi canım ekle bende senden fikir almak istiyorum evlenince nişanlımla bana çalışma odası yapmak istiyoruz

daha odam bitmediki odamın önünde balkon vardı bi işe yaramıyordu onu odaya kattık hala işi bitmedi

ama bitince söz resmini çekip göndericem

X