Callanetics Egzersizleri

moon hanım ölcülerinizi alalım bakalım aklinialirimsmile
madem 13 yaptınız
ben 2-3 kez yaptım bıraktım
ınsallah tekrar baslıcam

ölcülerde degisiklik yok malesef jayjay hanim olsa dükkan senin :)))
ama icten ice bir kuvvet bir güc hissediyorum yola devam....

Sende basla yine az kaldi yaza

size benden bi öneri o hareketi yaparken biryere tutunmak çok zorluyor ister istemez sırtımızı kasıyoruz.ben hangi tarafa eğiliyorsam o kolumu koltuğun yan koluna koyuyorum diğer elimlede koltuktan güç alıyorum bölece srtımı zorlamıyorum

waaaauuwwwww yuhanziiiiiiiiiiiiiiiiii amma değişiklik yaww hele ki belde enteresan en az oradna incelinmiomuyduuu :)))
nasıl yaptın neler yaptım leslide mi yaptınnnn çok oldum deme ama bunarın hepsini istiyorummmmm hehehe
şahane canım devam devam devammm
heheheheeh ebrunun o sesini dinleye dinleye falofoş olmuşlardır da ondan biz gerçekçiyiz canım benim konuyu ben açsam yazardım ama yazamıyorum birde link sürekli değişio bende kurcalayarak buluyorum bu topiğe ilk geldiğimden beri bu böylee severim araştırmayı napimmmm :))))
moon hanım ölcülerinizi alalım bakalım aklinialirimsmile
madem 13 yaptınız
ben 2-3 kez yaptım bıraktım
ınsallah tekrar baslıcam
başla başla bu sefer ben kesin kararlıyım 2-3 kere yapıp bırakıodum bu sefer yok öleeeee
ölcülerde degisiklik yok malesef jayjay hanim olsa dükkan senin :)))
ama icten ice bir kuvvet bir güc hissediyorum yola devam....

Sende basla yine az kaldi yaza
offfff yaaa ynı durumdayız benim ölçülerde aynı tamma 21i bekliorum ama yane azcık değişse de gaz olsa bize demeee offffffffffff
bir çözümünü bulucaz inşallah yaaa :)))))) saol canım

kizlar kalca hareketini böylede yapabilirsiniz.
ya sizinde diz kapaginiz aciyormu hani dizi kirip arkaya ittirdigimiz kalca hareketinde ?

kızlarrr ben geldim.bugün 8. yapcam.ama benim şişlik indi sanki.bide daha 10 gün olmadan kendim farkedebiliom hafif değişimi.10 günü geçenler sizde yokmu bu gözlem??

callan yapan arkadaşlar nacizane bi tavsiyem var sadece callan yapmak yerine lesli 5 mili de yapsanız lesli zayıflatıyo üstüne callanda sıkılaştırıyo fıstık gibi oluyo,gelip gidip aynaya bakıyom inceldikçe

evet ya ölcüler ayni, ama inceldigimi hissediyorum ama ölcülere yansimiyor anlamadim gitti.
Bende sanki toparlanma var gibi hissediorum ama benden başka kimse farketmio üstüne ölçüde tık yok daha sıkımıyşım gibi gelio bana
Eki Görüntüle 42443
kizlar kalca hareketini böylede yapabilirsiniz.
ya sizinde diz kapaginiz aciyormu hani dizi kirip arkaya ittirdigimiz kalca hareketinde ?
offfff hemde nasıl acıo zaten beim birinde bi sorun var sürekli acıo doktora gittim bişi çıkmadı (( callan çözüm olcak die umuom ama
kızlarrr ben geldim.bugün 8. yapcam.ama benim şişlik indi sanki.bide daha 10 gün olmadan kendim farkedebiliom hafif değişimi.10 günü geçenler sizde yokmu bu gözlem??
hade yaaa sen hareketleri doğru yapıon ozaman biz yanlış tık yok yaaa
canım diyet demeyim ama tatlıya çok düşkün biri olarak onu azalttım ve beyaz ekmek yerine çavdarlı ekmek yiyorum gerisini callan ve lesliye borçluyum

callan yapan arkadaşlar nacizane bi tavsiyem var sadece callan yapmak yerine lesli 5 mili de yapsanız lesli zayıflatıyo üstüne callanda sıkılaştırıyo fıstık gibi oluyo,gelip gidip aynaya bakıyom inceldikçe

ayyy callana zor vakit ayırıom lesliyide yapmaya kalkarsam 2de yatarım 7 de de kalkamamm offffffffffff inşallah bakalım 3 mille başlayalım kısmetse :)))

liste yapmayı unutmuşum kızlarrrrr (( müsait olan biri devralırsa çok sevinirim :)
bugünde calı yapıcam cuma şehir dışına çıkıom pazar döncem cuma sabah erken kaçmazsam callanı yapıcam cmrt tatil pazar eve dönünce tekrar yapcam inşallah ara vermek istemiom çünkümmmmm

18.04.2010 pazar günü listesi

magrenta 7/21 yapıldı
psiqo 5/21 yapıldı
moonshine 10/21 yapıldı
snowflake84 17/21 yapıldı
chidoletta 1/21 yapıldı

19.04.2010 pzt günü listesi

magrenta 8/21 yapıldı
psiqo 6/21 yapılmadı
moonshine 11/21 yapılacak ?
snowflake84 18/21 yapıldı
chidoletta 2/21 yapıldı
nepertes 1/21 yapıldı

20.04.2010 salı günü listesi

magrenta 9/21 yapıldı
psiqo 6/21 yapıldı
moonshine 12/21 yapıldı
snowflake84 ara
chidoletta 3/21 yapıldı
nepertes 2/21 yaplacak

21.04.2010 çarşamba günü listesi

magrenta 10/21 yapıldı
psiqo 7/21 yapıldı
moonshine 13/21 yapıldı
snowflake84 19/21 yapılacak
chidoletta 4/21 yapılacak
nepertes 3/21 yaplacak
elif32 13/21 yapıldı

22.04.2010 perşembe günü listesi

magrenta 11/21 yapılacak
psiqo 8/21 yapıldı :)
moonshine 14/21 yapılacak
snowflake84 20/21 yapılacak
chidoletta 5/21 yapılacak
nepertes 4/21 yaplacak
elif32 14/21 yapılacak

kızlar hergün bildirelim yapılddı die takip edemiommmm bakınnn olmuoo amaaa PPPP

Son düzenleme:
kızlar hatfasonu için şehir dışına çıkıyorum pazar günü gelirim ben yokum diye salmayın kendinizi gelince yokloma yapıcam öptüm hepinizi akşama yada yarın sabahtan tekrar gelmeye çalışıcam
görüşemezsek iyi haftasonları :)

kızlar 4.sporumu az önce yaptım.şu karın hareketinde bugün 20 yapıp yapıp dinlendim.50 ye hatta 100e kadar rahat yaparken şimdi çok zorlandım.demekki neymişşş daha altlardaki kaslar devreye girmiş :dance: ilk 3 hafta pek bi etkisi olmamıştı ama şu 4.haftadan beri bi ilerleme hissediyorum.kızlar sizde 21 yapıp istediğiniz sonuca varamazsanız sakın bırakmayın.bi 21 daha yapın en azından

leslie de bi egzersiz programı canım.callı indirdiğimiz yerde var onunha hayran clubu:)
leslie daha hızlı fitnes tarzında.hızlı adımlarla yürüme gibi eğlenceli bi programı var.ama nedense ben 2,3 kere denedim ısınamadım.call teyzemi daha çok seviom:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…