CAM AYNA DEKOR

poncikvegece

Pipili bir bebiş :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
8.477
29.060
Hanımlar merhaba :KK200:
2 yıllık evliyimm , evimde değişiklikler yapmak istiyorum..
Mobilyalarıma kesinliklikle dokunmayacağım çünkü hem daha çok yeni hemde hatrı sayılır paralar ödedik önümüzdeki 5-10-15 sene eşimi başka konuda ikna edemem :KK70: Fakat yemek masamın olduğu duvara ayna yaptırmayı düşünüyorum.. Salon takımım modern krem ve acı kahve tonlarında ..
Yemek masam ise 8 kişilik gene kahve tonları üzeri mermer kaplama ..
Şimdi 2-3 model buldum fakat kararsızlık yaşıyorum resimlerini koydum fikir verirseniz çokkk çokkk sevinirim... yatay olacak şekilde duvarı komple kaplatmayı düşünüyorum Hoppa

Şimdiden teşekkür ederimm :KK68:

Son düzenleme:
bunlar çok güzel ama senin evinde nasıl durur ben emin olamadım görmeyince
Canım salonum baya geniş benimm kaldırır yani ondan yana sıkıntım yok ama model olarak kararsız kaldım yani baklava mı ya da dikey mi olmalı.. ya da ayna fikri kötü mü vs diye..

Canım salonum baya geniş benimm kaldırır yani ondan yana sıkıntım yok ama model olarak kararsız kaldım yani baklava mı ya da dikey mi olmalı.. ya da ayna fikri kötü mü vs diye..
;
bence dikey kuzum temizlerken kolay olur ve bakınca çok parçalı durmaz :) bana öle geldi

bende bayılıyorum bunlara ama ben kullanış açıısndan asma aynasından alacağım
Bende suan asma ayna kullanıyorum fakat sıkıldım ondan.. bunlara da bayılıyorum. Fikir almak istedim model olarak kararsız kaldım baklava mı tercih etmeliyim yoksa çizgi model mi diye.. kullanış olarak ta evde küçük çocuk olmadığı için şuanlık sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum kış ta geldi kapı pencere kapanacak toz vs çok almayacak :KK70: hafta da 2 gün evde temizlik yapıldığından dolayı da çok fazla kirlenmez herhalde he :KK70: :KK8:

Ayna=temizle dur, tozunu al vs.
Aynadan yana eminsen, son görseli beğendim. Ama zevkler tabi uyuşmayabilir
Bende çizgi düşünüyorum :KK8:
Peki gümüş mü yoksa daha böyle gold mu olmalı ?
yani Salon takımını düşünüyorum krem acı kahve tonları.. masam acı kahve üzeri mermer kaplama sandalyeler falan da kahve ve krem..

minimal yaşama adım atmışken bu tarz şeyler bana fazlaca şaşaalı geliyor.tabi zevkler ayrı mevzu ama sanki baklava dahamı iyi

Ayna yaptırıyor olsaydım dikey olanı tercih ederdim, baklava modeli sanki daha klasik ve ağır mobilya takımları için, klasik sevmediğimden bana hoş görünmedi, aynanın etrafına bir çerçeve şartsa gümüş tonlar bence ya da mümkünse mobilyanızdaki baskın ton olan kahve bir çerçeve kullanılabilir.

Son düzenleme:
Ayna yaptırıyor olsaydım dikey olanı tercih ederdim, baklava modeli sanki daha klasik ve ağır mobilya takımları için, klasik sevmediğimden bana hoş görünmedi, aynanın etrafına bir çerçeve şartsa gümüş tonlar bence ya da mümkünse mobilyanızdaki baskın tın olan kahve bir çerçeve kullanılabilir.
Yaaa Mune Mune ablacımm yorumunu okumadan eyvahhh dedim gene yanlış yere açtım ve ban geliyor herhalde :KK70:
sonra yorumu okuyunca mutlu oldum :KK70: fikir vermiş olman daha da mutlu etti valla ne yalan söyleyeyimm :) Teşekkür ederim.. Baklava bana da biraz ağır geliyor ve sanki az biraz göz yorar gibi..

teşekkürler :KK68:

minimal yaşama adım atmışken bu tarz şeyler bana fazlaca şaşaalı geliyor.tabi zevkler ayrı mevzu ama sanki baklava dahamı iyi
Baklavayı aslında çokkkk beğeniyordum ama 1-2 gün önce bu çizgi modeli gördükten sonra acaba mııı demeye başladım ve kararsızlık içine düştüm :KK70:

Ayna yaptırıyor olsaydım dikey olanı tercih ederdim, baklava modeli sanki daha klasik ve ağır mobilya takımları için, klasik sevmediğimden bana hoş görünmedi, aynanın etrafına bir çerçeve şartsa gümüş tonlar bence ya da mümkünse mobilyanızdaki baskın tın olan kahve bir çerçeve kullanılabilir.
wuhhuwwwww ıslıkk ıslıkkkk:KK37:

X