çam terebentin tüylenme yapar mı ??

çam terebentin tüylenme yapar mı

• Evet

OY: 1 11,1%
  • Hayir

OY: 0 0,0%
  • Olabilir

OY: 2 22,2%
  • Bilmiyorum

OY: 6 66,7%

• Ankete Katılan
    9
Ben saç maskesi yaparken kullanıyorum ayrıyetten sşampuanıma da koydum,saç uzatır diye biliyorum..Ama bi arkadaş tüylenme yapar demişti bana geçenlerde,ne derece doğru bilmiyorum o nedenle yüzüme ve vücuduma değmemesine özen gösteriyorum

Ben saç maskesi yaparken kullanıyorum ayrıyetten sşampuanıma da koydum,saç uzatır diye biliyorum..Ama bi arkadaş tüylenme yapar demişti bana geçenlerde,ne derece doğru bilmiyorum o nedenle yüzüme ve vücuduma değmemesine özen gösteriyorum
Bende 1 aydir sampuanimla karistirip kullaniyorum simdilik oyle bi tuylenme felan yok ama yinede korkuyorum devamli kullanirsan yuzumde tuylenme yaparmi diye

Saç bakımında kullanıyorum
Bende bir sorun olmadı

Ben hep tuylu olduğum için farketmiyor :) ama ben samsuna.katmadim 10 çeşit yağ ile karıştırıp maske yapiuorum

Kızlarr bende kepeklenme ve saç dökülmesi vardı kepeği çok şükür kontrol altına aldım uygun bi şampuanla daha sonra bu yağı duydum saç dökülmesine iyi geliyor diye şampuana kattım bide deli gibi kaç kapak döktüm iyi olsun diye yani bayaa abarttım şampuan zaten sıvılaştı su gibi :))) ama sonuçtan memmunum sadece tüylenme felan yapmasından korkuyorum yüzümde:))

Bi cok kisi bu konuda dusunceli
yani cam telebentinib özelligi zaten kıl tuy cıkarması yuzune surersen tabi tuylenme yapar yada kaslarına sürenlerdede ilerki zamanlarda alın sakak yanaklara dogru cıkanlar olmus ama sadece sacıan sürersen sac cıkarır ama önce dene benim alerjim varmıs bilmiyorum bi sürdüm tam 2 saat suyun icinde durdum kafamı yaktı

Tüyleri artirmiyor ama olanı uzatıyor maalesef. Saç için kullanırken vücuda temas ettirmemek gerek.

Kızlarr bende kepeklenme ve saç dökülmesi vardı kepeği çok şükür kontrol altına aldım uygun bi şampuanla daha sonra bu yağı duydum saç dökülmesine iyi geliyor diye şampuana kattım bide deli gibi kaç kapak döktüm iyi olsun diye yani bayaa abarttım şampuan zaten sıvılaştı su gibi :))) ama sonuçtan memmunum sadece tüylenme felan yapmasından korkuyorum yüzümde:))
Merhaba bende şampuana katarak kullandım ve ilk kullanışım benim saç diplerimde hafif bir yakma hissettim bide dökülmeyi azaltmadı zamanla mı işe yarıyor?

X