Çamaşır kurutma makinesi marka kararsızlığı

3psilon

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2013
41
24
Merhaba kısçeler, aşırı aşıırı kararsız biri olaraktan yardımınıza ihtiyacım var. Kurutma makinesş almaya karar verdim ancak 2 marka arasında kaldım. Arçelik 910 KM ve Hoover HLE h9a2te-17. İkiside 9kg. Benim için en önemli kriterlerden biri ütüye son😅 bazılarından duyuyorum kurutma bitince katla dolaba koy, bazıları çok kırıştırıyor diyor. Bu markaları kullanan ya da başka önerisi olan varsa buyursun. Arçelik in 940 KMI modeli var buhar teknolojisi varmış ütü gerekmiyormuş ancak fiyat yüksek. Bi el atın şu duruma😅

Bu iki makineyi bilmiyorum da ufak bir bilgi vereyim. İki makineyi üst üste koyacaksan, çamaşır makinesinin markası neyse aynı markadan al. Alttaki makineden farklı marka alınca garantiden çıkıyor

Bnde almaya karar verdim 9 kiloluk profilo almayı düşünüyorum camasir makinem bosch üstüne konulabiliyormus

Merhaba kısçeler, aşırı aşıırı kararsız biri olaraktan yardımınıza ihtiyacım var. Kurutma makinesş almaya karar verdim ancak 2 marka arasında kaldım. Arçelik 910 KM ve Hoover HLE h9a2te-17. İkiside 9kg. Benim için en önemli kriterlerden biri ütüye son😅 bazılarından duyuyorum kurutma bitince katla dolaba koy, bazıları çok kırıştırıyor diyor. Bu markaları kullanan ya da başka önerisi olan varsa buyursun. Arçelik in 940 KMI modeli var buhar teknolojisi varmış ütü gerekmiyormuş ancak fiyat yüksek. Bi el atın şu duruma😅
Hoover aynı model bende var geçen yıl Şubat'ta aldım keşke Arçelik alsaydım. Bozulsun diye gözüne bakıyorum makinenin

X