Çamaşır Kurutma Makinesi

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
7.830
14.005
2 çeşidi vardı biri yoğuşmalı diğerinin adını unuttum.
Şahsen ben almaya niyetlendiğimde evin istediğim her yerinde kullanılabilir türden olmasına odaklanmıştım. Kimini çamaşır makinesi gibi giderli yerlerde, banyoda kullanmak gerekiyor, kimini de at kapalı balkona ya da müsait bir odaya, çalışsın dursun orada.

Bir de çamaşır makinesinde A sınıfı olması önemliyken kurutma da B sınıfı da olabilir, çok fark ayartmıyor, aklınızda olsun.

Çamaşır makinesi ve kurutma bir arada olandan almayın, bozulma yüzdeleri daha yüksek, ayrı ayrı olsunlar.

Çok kişi bimiyor ama Hoover markasına bakabilirsiniz, benim ağzım Bosch'tan yandığı için uzak duruyorum kendisinden, Siemens de zaten aynı şey, ondan da uzağım.

Evet bende sizin gibi.düşünüyorum gidersiz olması benim içinde önemli
O markayada bakarım inşallah
Bende Altusa falan baktım yorumları güzel ama hangisi nasip olur bilmiyorum
Bilgilendirme için teşekkürler 😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 334 gün geçti.

Hicoloji

... T Ü R K ...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
1.488
6.065
3 yıldır kullanıyorum.
Keşke daha erken alsaymışım. Resmen hayatımı kolaylaştırdı.( her kapağını açtığımda eşime dua ediyorum 10. evlilik yıldönümümüzde hediye almıştı:)
Gider e ihtiyaç duyulmadığı için arka balkona koydum ben
Arçelik markası.

sweetgirlcandy

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
11.321
25.714
3 yıldır kullanıyorum.
Keşke daha erken alsaymışım. Resmen hayatımı kolaylaştırdı.( her kapağını açtığımda eşime dua ediyorum 10. evlilik yıldönümümüzde hediye almıştı:)
Gider e ihtiyaç duyulmadığı için arka balkona koydum ben
Arçelik markası.
Merhaba, bende balkona koymayı düşünüyorum ama kışın soğuk oluyor baya. Sorun yaşadınız mı hiç?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 133 gün kaldı.

Şu anda bebeğiniz minyatür bir bebek gibi görünüyor. Bebeğinizin yüzü, kapalı gözleri, burun delikleri ve şekillenmiş ağzıyla çok huzurlu görülüyor. Bebeğinizi ultrasonda baş parmağının veya parmaklarının ağzına kaydığını ve emme pratiği yaptığını görebilirsiniz. Eğer emzirmeyi planlıyorsanız bu konuda eğitim veren kurum veya organizasyonlara katılabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın