Çamaşır makinesi önerisi

Yayistan

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
30
26
41
Çamaşır makinesi araştırıyorum.Ama artık bir cihaz on yıldan fazla dayanmıyor bizi kısa sürede servisle uğraştırmayacak iyi bir çamaşır makinesi önerilerinizi alabilirim.Model belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Pahasini gectim,otel mi isletiyorsunuz?
Ya da asiretce mi yasiyorsunuz:))
Konu sahibi normal aile icin kullanacak sanirim...
Benim evimde normal 9 kg lik var şekerim , ben şuan arkadaşımdayim konuyu görünce kendisinin makinesini övdü bende ona sorup cevapladım kendisi de normal 4 kişilik aile

Kesinlikle Arçelik öneriyorum. Yaygın servis ağı ve parça bulma problemi de yok. 7 yıla kadar garantiyi de uzatıyorsun. Ben en alt sınıf çamaşır, bulaşık makinasını ve buzdolabını 11 yıldır hala kullanıyorum. En ufak bir sorunda da arıyorum hemen geliyorlar. Kesinlikle servis olayı en iyi olan marka.

Kesinlikle Arçelik öneriyorum. Yaygın servis ağı ve parça bulma problemi de yok. 7 yıla kadar garantiyi de uzatıyorsun. Ben en alt sınıf çamaşır, bulaşık makinasını ve buzdolabını 11 yıldır hala kullanıyorum. En ufak bir sorunda da arıyorum hemen geliyorlar. Kesinlikle servis olayı en iyi olan marka.
Hangi modeli acaba?

Onceki esyalarim arcelikti.
Cok cok memnundum ben de.Dediginiz gibi en basit modeliydi ama bir kez bile usta gormediler.
Ilk bozulmalarinda degistirdim cunki 10 yili coktan gecmisti..

Onceki esyalarim arcelikti.
Cok cok memnundum ben de.Dediginiz gibi en basit modeliydi ama bir kez bile usta gormediler.
Ilk bozulmalarinda degistirdim cunki 10 yili coktan gecmisti..
Şu an da arçelik ama artık bozuldu,bi modeli araştırdım o da şikayetvar comda çok görülüyor açıkçası bi anda soğudum:) ne alacağım konusunda😏

Arçelik çamaşır makinesi 5083 A+ 5 kg (gerçi bu modelden artık kalmamış olabilir ama bunun bir üst modelini alıp -ki onlarda devir daha yüksek- çok memnun kalan arkadaşlarım da var.) Bulaşık makinam da mesela 3 programlı olanlardan. 1-2-3 çevirme seçeneği var. Ama 11 yıldır hiç servis bile çağırmadım düşünün.

X