Çamaşır suyu ile gebelik testi yapanşar fotoğraflı

Evet ilk olucak inşallah 🙏🏽 Hamileysem tabi gerçi ben çok havaya girdim 😂
[/QUOTE
Ben çamaşır suyunu ilk defa burda duydum hala inanamiyorum.
Hamileligi gerçekten çamaşır suyuyla öğrendiniz mi ?
Bat gününden 10 gün önce demişsiniz.benim de 9 gün var.denesem mi.
Bide yumurtlama yeni oldu 4 gün kadar oldu.erken diye düşündüm bende ama beklemek çok zor geliyo.
Bide umitlenmekten korkuyorum ya.
Canım kesin çıkar demiyorum bende öyle olmuştu bayaaa oldu hem çıkmaz dedim ama çok köpürdü yine de itimad etmedim adetim geçti çubuk test yaptım pozitif çıktı.
... Ki senin de yumurtlaman çok yeni olmus erken gebelikte de yapsan çıkacagını sanmıyorum

O zaman ben biraz daha bekleyeyim.yumurtlama yeni oldu zaten olsa bile rakime yerleşmiş bile olur.cikmayabilir haklısın ama bende konuya denk gelince heyecan yaptım.

O zaman ben biraz daha bekleyeyim.yumurtlama yeni oldu zaten olsa bile rakime yerleşmiş bile olur.cikmayabilir haklısın ama bende konuya denk gelince heyecan yaptım.
Haklısın çok iyi anlıyorum insaAllah sende bu ay hamile kalırsında müjdeni alırız 😊🤗

Haklısın çok iyi anlıyorum insaAllah sende bu ay hamile kalırsında müjdeni alırız 😊🤗
İnşallah dayanamayıp yapmayi düşünüyorum ama biraz daha bekleyeyim çamaşır suyu miktarı önemli mi 😂🤭
Ya siz gerçekten bunu nasıl buldunuz ben hiç duymamistim.ufak bı şok gecirmedim desem yalan olur.

İnşallah dayanamayıp yapmayi düşünüyorum ama biraz daha bekleyeyim çamaşır suyu miktarı önemli mi 😂🤭
Ya siz gerçekten bunu nasıl buldunuz ben hiç duymamistim.ufak bı şok gecirmedim desem yalan olur.
Sabret bence 😁 ben netten çok çok duydum sonra hamile olan arkadasım yaptım çıktı dedi o da biraz zorladı illa yap dedi foto attım aynen benimkisi gibi oldu dedi ama yine pek itimad etmedim. E idrar asit çamasır suyuda asit köpürmesi normal dedim ama artık denk mi geldi gerçekten ondan mo kaynaklı anlamadım 😊

Sabret bence 😁 ben netten çok çok duydum sonra hamile olan arkadasım yaptım çıktı dedi o da biraz zorladı illa yap dedi foto attım aynen benimkisi gibi oldu dedi ama yine pek itimad etmedim. E idrar asit çamasır suyuda asit köpürmesi normal dedim ama artık denk mi geldi gerçekten ondan mo kaynaklı anlamadım 😊
Şimdi ben bu çamaşır suyunu yaptım.
O kadar çok kôpürdü ki taştı şişeden.tabii umitlenmek istemiyorum yarin bı daha deniyeyim.
Bide şişede yapmayayım çukur bı kapta yapayım belki taşmaz.tasinca bütün köpük gitti biraz kaldı.

O kadar çok kôpürdü ki taştı şişeden.tabii umitlenmek istemiyorum yarin bı daha deniyeyim.
Bide şişede yapmayayım çukur bı kapta yapayım belki taşmaz.tasinca bütün köpük gitti biraz kaldı.
Ahahhahh 😅 ben deodorant şişesini kesmiştim ordan yaptım 😁

Ne kadar çamasıe suyu koydun peki

Canım msj atacam sana ama kapalı bana msj atar msn bska bir şey daha yap dicem

Hamile misin canim

X