canım arkadaşlarım bişi sormak istiyorum size

yazgxuxlxuxm..

canım kızım allaha emanet
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
1.019
24
43
öncelikle hepinize teker teker selamün aleyküm demek istiyorum.bi kaç gündür takip edemiyorum sizleri.kafama takılan bişi var bilginiz varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim.beni sürekli peynirimsi bir akıntım vardı.dr um mantar olduğunu söyledi.ilaç falan kullandım ama geçmedi.devam ediyodu.ben rahim filmi çektirdikten sonra bu akıntı kesildi.bide bende kuruluk oluyodu.kurulukta geçti şimdi sürekli yumurtanın akı kıvamında bir akıntım var.renksiz ve kokusuz.rahim filminin tedavi edici özelliği var mı.yoksa bu başaka bişeyin belirtisimi.şimdiden teşekkürler allaha emanet olun.iyiki varsınız.

hım keşke bilgim olsaydı ama bişey sormak istioyrum rahim filminden sonra ilaç verdi mi sana

canımcım filimden önce ağrı kesici ve antibiyotik falan vemişti.sonrasındada kullandım.bitene kadar.acaba onlarmı etkiledi dersin he canım.

çok saol betülcüm.bende öyle düşündüm ama.çok ilginç özellikle mantar için ilaç kullandığımda düzelmedi.ama tesadüfen düzeldi yani.çok saol tatlım ilgilendiğin için.bu arada yazılarını takip ediyorum.bide başka bir doktora git bakalım.öyleşey mi olur canım.eşinin spermlerine başta bakılsın ona göre hareket edin.allaha emanet ol canım.

merhaba;
aynı dert bende var kaç kere dr gıttım ama ne fayda tekrar oluyo mantar
rahım fılmı nasıl oluyo ya ılk defa duyuyorum fisfisfis
bende yaptırsam mı?
gerçekten çok rahatsız oluyorum

canım rahim filmi kanallarda bir tıkanıklık varmı ve rahimin şeklinde bir anormallik varmı diye rahmin içine ilaç salınarak çekilen bir filim.ama bunun öncesinde ağrı kesici ve antibiyotik kullnmaya başlamıştım.filim diilde bu ilaçlar etkili oldu heralde.

esmacığım kusuruma bakma ne olur
bıraz ozelıne kaccak ama:eek:
ılışkıye gırerken canın acıyomu?

Canim Yok Acimiyo.ilk Başta Biraz Kuruluk Oluyodu.şimdi O Kurulukta Yok Oldu.rahatim Yani şimdi.ama öncedende Yoktu Aci.benimki Mantarin Yeni Başlangiciymiş Ve Ilerlememişti.

eger send eoluoyrsa mutlaka dr a gitmelisin ayrıca rahim filmini öyle herkese çekmezler canım çocuk sahibi olamayanalara yapılan işlemdir genelde dr un istemesi gerekir biz öyle başımıza buyruk yapamayız ama senin agrılı oluyorsa mutlaka dr a git mutlaka kist olabilir kanaman oluyormu ilişki sonrası misl eger oluyorsa rahim agzında yara olabilir bunun giib şeyler

hmmm....
benım iki yaşında dunya tatlısı oğlum var.
gıtcem zaten dr ramazan ayı cıksın bı
kuruluk bende var benım canım cok acıyoo ama kanama yok

öncelikle hepinize teker teker selamün aleyküm demek istiyorum.bi kaç gündür takip edemiyorum sizleri.kafama takılan bişi var bilginiz varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim.beni sürekli peynirimsi bir akıntım vardı.dr um mantar olduğunu söyledi.ilaç falan kullandım ama geçmedi.devam ediyodu.ben rahim filmi çektirdikten sonra bu akıntı kesildi.bide bende kuruluk oluyodu.kurulukta geçti şimdi sürekli yumurtanın akı kıvamında bir akıntım var.renksiz ve kokusuz.rahim filminin tedavi edici özelliği var mı.yoksa bu başaka bişeyin belirtisimi.şimdiden teşekkürler allaha emanet olun.iyiki varsınız.

esmacım benimde akıntım vardı tedaviye başladığım zaman dr antibiyotik hap ve iğne verdi o arada antibiyotikler iltahabi söktürdüğü için peynir gibi bişi geliyodu ayrıca kötü kokuyodu bende zaten o arada ilk filmi mi çektirmiştim yani antibiyotik içtiğin için geliyodur allah yardımcımız olsun:emir_bebek::emir_bebek:

mrh arkadaşlar bende bundan 3yıl önce bendede peynirimsi gibi akındı olmuşdu ama dortorum bana iç çamaşırlarımın kaynat ve ütüle demişti ve 5veya 6ay öyle yaptım ve şükür geçti

X