Canım çok sıkıldı bayağı ayıp oldu sizce??

Komiknick

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
1.650
1.408
Arkadaşlar ilçede otururken il merkezine taşındık. Kız kardeşimin yan binasına .Yaklaşık bir 5 ay güzel vakit geçirdik sadece onlarla görüştük .Çok dikkat ettik koranaya gelirse onlardan gelir dedik.Öyle de oldu kv si geldiydi memleketten .Onlar hepimize bulaştırdı gittiler.Bir ay kadar oldu korona olalı .Sorunuma geleyim .Bu kız kardeşim başka memlekete tayinleri çıktı .Evi toplayıp gideceklerdi .Ev toplamaya kv, eşi ve erkek kardeşi geldiler .Kız kardeşimin küçük bebeği var onlar memlekette annemdeler.Bugün geldiler bütün evi topladılar. Birde benim teyzemin oğlu var .Onla eşi geldi yardıma .Bende 2 saat kadar yardim ettim .Küçük bebek var 1 yaşında çok edemedim yardim.Bunlar hiç yatacak bir şey bırakmamış her şeyi toplamışlar.Eşim dedi sakın çağırma .Eşim de çok ağır geçirdi koronayı. Ve çok korkuyor.Kız kardeşimin eşi aradı biz gidiyoruz (benim kuzenim oluyor )onlara .Bilmiyorum beklediler mi çağırmamızı ama eşim bir şey demedi bize gelseydiniz falan diye yan apartmandayız biz.Teyzemin oğlu yarım saatlik mesafede ve çok görüştükleri birileri değil.Ben kendimi çok kötü hissettim elin kızı götürüyor ben varken diye ama bilemiyorum eşim kesinlikle hayır dedi ikinciyi olursak falan diye .Kız kardeşime dedim ne kadar düşüncesizler bir iki kanepe koyup yorgan falan var ayarlayıp yatsalardı diye .Elinn evine zahmet veriyorlar dedim.Çok ısrar etmiş teyzemin oğlu .Tabi bütün eşyaları toplamak hata olmuş .Ama benim canım sıkıldı çok gerçekten. Sizler ne düşünüyorsunuz.

Arkadaşlar ilçede otururken il merkezine taşındık. Kız kardeşimin yan binasına .Yaklaşık bir 5 ay güzel vakit geçirdik sadece onlarla görüştük .Çok dikkat ettik koranaya gelirse onlardan gelir dedik.Öyle de oldu kv si geldiydi memleketten .Onlar hepimize bulaştırdı gittiler.Bir ay kadar oldu .Sorunuma geleyim .Bu kız kardeşim başka memlekete tayinleri çıktı .Evi toplayıp gideceklerdi .Ev toplamaya kv, eşi ve erkek kardeşi geldiler .Kız kardeşimkardeşimin küçük bebeği var onlar memlekette annemdeler.Bugün geldiler bütün evi topladılar. Birde benim teyzemin oğlu var .Onla eşi geldi yardıma .Bende 2 saat kadar yardim ettim .Küçük bebek var 1 yaşında çok edemedim yardim.Bunlar hiç yatacak bir şey bırakmamış her şeyi toplamışlar.Eşime dedim sakın çağırma dedi .Eşim de çok ağır geçirdi koronayı. Ve çok korkuyor.Kız kardeşimin eşi aradı biz gidiyoruz (benim kuzenim oluyor )onlara .Bilmiyorum beklediler mi çağırmamızı ama eşim bir şey demedi bize gelseydiniz falan diye yan apartmandayız biz.Teyzemin oğlu yarım saatlik mesafede ve çok görüştükleri birileri değil.Ben kendimi çok kötü hissettim elin kızı götürüyor ben varken diye ama bilemiyorum eşim kesinlikle hayır dedi ikinciyi olursak falan diye .Kız kardeşime dedim ne kadar düşüncesizler bir iki kanepe koyup yorgan falan var ayarlayıp yatsalardı diye .Elinn evine zahmet veriyorlar dedim.Çok ısrar etmiş teyzemin oğlu .Tabi bütün eşyaları toplamak hata olmuş .Ama benim canım sıkıldı çok gerçekten. Sizler ne düşünüyorsunuz.
Corona geçireceğim hem de ağır geçireceğim sonra virüs taşıyıcılarını tekrar eve alacağım!!! Süpürgeyle kovalarım gelseler...

Kaç ay oldu bulasali size bilmiyorum ama vücut en az 4 ay kendini korumaya alıyor antikor üretiyor.
Bulassa bile aradan 4 ay geçmiş olması lazım.

Geçicek olan virüs o 2 saate görüştüğünüzde de geçti zaten. Hic evden çıkmayip korkuyoruz kusura bakmayın deseydiniz anlardım ama gündüz görüşüp görüşüp aksama cagirmamak bahane gibi olmuş. Kac ay önce geçirdiniz covıdı bilmiyorum insallah tekrar bulaşmamıştır. Bende yeni atlattım kapı dışarı çıkamıyorum korkudan..

Kaç ay oldu bulasali size bilmiyorum ama vücut en az 4 ay kendini korumaya alıyor antikor üretiyor.
1 ay oldu ama tekrar geçirenler oluyormuş 40 gün sonra falan diye duymuş eşim. Ondan dolayı geçirmiş olsakta çok dikkat ediyoruz gene .

Geçicek olan virüs o 2 saate görüştüğünüzde de geçti zaten. Hic evden çıkmayip korkuyoruz kusura bakmayın deseydiniz anlardım ama gündüz görüşüp görüşüp aksama cagirmamak bahane gibi olmuş. Kac ay önce geçirdiniz cıvıdı bilmiyorum insallah tekrar bulaşmamıştır. Bende yeni atlattım kapı dışarı çıkamıyorum korkudan..
Hepsi maskesizdi ben hiç çıkarmadım maskemi birde balkonu topladım dolabın içini falan ben dışardaydım

Arkadaşlar ilçede otururken il merkezine taşındık. Kız kardeşimin yan binasına .Yaklaşık bir 5 ay güzel vakit geçirdik sadece onlarla görüştük .Çok dikkat ettik koranaya gelirse onlardan gelir dedik.Öyle de oldu kv si geldiydi memleketten .Onlar hepimize bulaştırdı gittiler.Bir ay kadar oldu korona olalı .Sorunuma geleyim .Bu kız kardeşim başka memlekete tayinleri çıktı .Evi toplayıp gideceklerdi .Ev toplamaya kv, eşi ve erkek kardeşi geldiler .Kız kardeşimin küçük bebeği var onlar memlekette annemdeler.Bugün geldiler bütün evi topladılar. Birde benim teyzemin oğlu var .Onla eşi geldi yardıma .Bende 2 saat kadar yardim ettim .Küçük bebek var 1 yaşında çok edemedim yardim.Bunlar hiç yatacak bir şey bırakmamış her şeyi toplamışlar.Eşim dedi sakın çağırma .Eşim de çok ağır geçirdi koronayı. Ve çok korkuyor.Kız kardeşimin eşi aradı biz gidiyoruz (benim kuzenim oluyor )onlara .Bilmiyorum beklediler mi çağırmamızı ama eşim bir şey demedi bize gelseydiniz falan diye yan apartmandayız biz.Teyzemin oğlu yarım saatlik mesafede ve çok görüştükleri birileri değil.Ben kendimi çok kötü hissettim elin kızı götürüyor ben varken diye ama bilemiyorum eşim kesinlikle hayır dedi ikinciyi olursak falan diye .Kız kardeşime dedim ne kadar düşüncesizler bir iki kanepe koyup yorgan falan var ayarlayıp yatsalardı diye .Elinn evine zahmet veriyorlar dedim.Çok ısrar etmiş teyzemin oğlu .Tabi bütün eşyaları toplamak hata olmuş .Ama benim canım sıkıldı çok gerçekten. Sizler ne düşünüyorsunuz.
Ayıp olmus bencede zaten ailecek geçirilmiş
Bence siz varken kuzene düşmemeliydi kiz kardeşiniz o ne bileyim empati yapıyorum çok ayıp olmus zaten görüşülmüş aynı ortamda bulunulmuş

Sallamasyon üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldunuz heralde ondan bu kadar net konuşuyorsunuz

Ayıp olmus bencede zaten ailecek geçirilmiş
Bence siz varken kuzene düşmemeliydi kiz kardeşiniz o ne bileyim empati yapıyorum çok ayıp olmus zaten görüşülmüş aynı ortamda bulunulmuş
Görüştüm ama zaten farketmiş olmaları lazım huylandığımdan maskeyle durdum hep .

Başkasının evine gitmeleri çok hata en başlıca eşin haklı kendini kötü hissetmene gerek yok ben olsam bende istemezdim dediğiniz gibi insan bı koltuk kanepe bırakıp yatardı

X