canım kocacım beni boşamadığın için teşekkür ederim

Ooo benim kociş çoktaaan beni boşamıştı öyle yapsam.Ben daha 1 tavşanı zor kabul ettridim ama tavşimizi çoğaltma çabalarındayım şimdilerde bakalım

hayvan sevgisi ile dolu olan 2 kalbi de kutluyorum

tamam hayvanları severim ama balık,kuş dışında evde beslenmesine karşıyım
valla helal olsun eşine
bende böyle her şeye ''he'' diyen bir kocişşş istiyorum:))

çok zor yada imkansız şeyler istememişsiniz ki? olması gereken bu aslında:) ama yapmayan duygu ve sevgi yoksunlarıda vardır tabi. hımm bu arada sevgi derken hayvanlara karşı değil, eşine karşı... ben evde hayvan beslemeye karşıyım ama eşim benden böyle bir şey istese bende yapardım yada o benim için:))

Son düzenleme:

başlığı görünce bune ya dedim nasıl teşekkür eder biri boşamadıgı için diye ama konuya girince şirinliği gördüm
kız evi hayvanat bahçesine çevirmişsin
bende küçükken tavşan beslemiştim ama evin heryerini delik deşik etmişlerdi seninkiler kazmıyormu evi bide lütfeeen resimlerini eklermisinn

Ahahhaha ne kadar tatlısınız ya Allah mutluluğunuzu daim etsin :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşinizin sabrına, sizin de hayvanlara olan kocaman sevginize bayıldım.Allah uyumunuzu bozmasın.

7 yıl geçmiş hala eşiniz böyle sabırlıysa maşallahh

Allahııım ne kadar sempatiksin böyleee ben olsam bende kıyamam sana eşinde de böyle şirinlik yapıyorsaaan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…