Canım sıkılıyor

Ne vereyim ablama?

Vallah ne yalan söylim aklima hic birsey gelmiyor. Sorunda bu zaten. Hobbim yok. Normal insanlarin zevk aldigi cogu sey beni mutlu etmiyor.
Sizler bos vakitlerinizde neler yapiyorsunuz ? Nelerden zevk aliyorsunuz ?
Belki bana ilham kaynagi olur.
Psikolojik destek alabilirsiniz. Hatta lütfen 1 seans dahi olsa alın.
Gençsin, canın sıkılmamalı tarzındaki gereksiz yorumları da dinlemeyin bence. Gençlerin de canı sıkılır, gençler de bazen keyif almaz.

Gençsin, canın sıkılmamalı tarzındaki gereksiz yorumları da dinlemeyin bence. Gençlerin de canı sıkılır, gençler de bazen keyif almaz.
Onu yazan arkadaş mizmizlanmak yakışmıyor demiş. Neden gereksiz deyip ortamı geriyorsunuz? Herkes kendi penceresinden bakarak yorum yapıyor. Gençlerin de canı sıkılabilir bunu bilmeyen yoktur herhalde. ama o motive edici bir cümleydi. Siz de destek alın demişsiniz burada konulara yazılan birinci cümle destek alındir. İkincisi de boşan. Bilindik şeyler yani.

Sizin yorumunuz da on numara beş yıldız

Vallah ne yalan söylim aklima hic birsey gelmiyor. Sorunda bu zaten. Hobbim yok. Normal insanlarin zevk aldigi cogu sey beni mutlu etmiyor.
Sizler bos vakitlerinizde neler yapiyorsunuz ? Nelerden zevk aliyorsunuz ?
Belki bana ilham kaynagi olur.
Bos vakitten kastinz ne kadar mesela ? Ben bos vakit bulsam biraz uyurum, biraz orgu orerim biraz kitap okurum hatta bana bos bir aksam verseler ve amacsizca oturup film izlesemm Allahm eskiden senin gibiydim ne guzel gunlermiss not: cocuklu calisan anne kiymetini bil anacim bul birseyler yap iste cildirtma beni burda

İyilik yapın.
Ne alaka ya diyebilirsiniz.
Başkalarının hayatlarına dokunup bir şeylerin daha iyi bir hal aldığını gördükçe çok mutlu olacaksınız.
Sokaktaki hayvanları beslemeye çalışın elinizden geldiğince.
İhtiyacınız olan şey şuan dizi izlemek, kitap okumak , spor yapmak değil. Çünkü içsel huzur ve motivasyonunuz yok.
Doğal serotoninlere yönelin. Beslenme şeklinizi değiştirin. Şekeri azaltmaya çalışın.
Yok faydası olmadı derseniz gelin ben buradayım :)

Temizlik yap yemek yap kek börek yap kitap oku kendşne bakım yap kuran oku yeni şeyler öğrenmeye çalış . Ne insanlar var ya benim çişimi yapacak zamanım yok. Millet sıkılıyorum diye bdv de konu açıyo. Anormal olan ben miyim???

Sıkılmak bence de depresyon belirtisi, yani hayatta genel olarak yapılacak yapılabilecek o kadar çok şey varken sıkılabilmek bence anca depresyondan olabilir.

Saksılara çiçekler ekin.
Örgü yapmayı deneyin.
Puzzle alın.
Açık havada yürüyüşe çıkın.
İki kilo mama alıp sokakta hayvanlara dağıta dağıta gezin.
Temizlik yapın.
Hobi edinin(halat ipler olur, tişört boyama olur.)
Bir şeyler karalayın, belki ilhamınız yazıdadır.
Bir konu belirleyin onu öğrenmeye çalışın.

Bu liste uzar gider, canınızın nasıl sıkılmayacağını en iyi siz bilirsiniz.

Aslinda hayattaki en istedigim sey mutlu olmak, ama cok pessimist bir yapim var. Bunun da nasil degisecegini bilmiyorum. Enerjim düsük, hemen yoruluyorum. Disariya bir saat cikiyorum ardindan sanki on saat disarda kalmisim gibi yoruluyorum.
Hayat bana anlamansiz geliyor. Baglanacak birsey ariyorum, ama bulamiyorum. Depresyondamiyim yoksa baska birsey mi bu bilmiyorum. Bu arada sosyal fobim var o sebebten cok öyle sosyal faaliyetlere, huzur evine gidecek durumda degilim. Gitsem de zaten agizimi bicak acmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…