canımın canı bebeğim gitti

Allah sana ve eşine sabır versin,çok üzüldüm okuyunca,Allah hayırlısıyla bir daha hamile olmanı nasip etsin inşallah!

canım ya çok üzüldüm..allahım en kısa sürede hayırlı bi evlat sahibi olmayı nasip etsin..

canım allah sabır versin en kısa zamanda tekrar meleğin senle olur inşallah

canım benimyaa çok üzüldüm görünce
rabbim sabırlar versin
bugünlerde geçecek ve inşallah hayırlı haberlerini duyacağız yine canım

Allah'tan sabır diliyorum kardeşim inşallah yakın zamanda tekrar mutlu olursun. Mübarek günlerde dualarım seninle.

8+5 di hıc bırseyı yoktu dun bırden bıre kalbı durmus

canım çok üzüldüm, allah sabır versin sana da eşine de. acı bir durum ama yine de çok hırpalama kendini, hiç bir şeyi yoktu demişssin ama demek ki vardı... doğa ananın mucizelerinden biri de bu, sorunlu gebeliklerin erken dönemde kendiliğinden vücut tarafından sonlandırılması. bu bir yandan sana acı veriyor olsa da diğer yandan sevinmeli ve allah a şükretmelisin. bu bebek daha da büyüdüğünde o zaman testlerde çıkacaktı ortaya sorunun ne oldugu, sen daha da baglanmıs olacaktın bebegin iyice bebege benzeyecekti, ölü dogum yaptıracaklardı sana.. bunlar cok daha acı şeyler.. belki dogsaydı problemli dogup dogduktan sonra ölecekti ya da bir ömür acı çekecekti... bunları düşünüp durumuna şükretmelisin... inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalır, saglıkla bebegini kucagına alırsın..

canım öncelikle geçmiş olsun hakkında hayırlısı buymuş yazını okuyunca bi an kendim aklıma geldim geçen yıl bende 8 haftalık bebeğimi kalbi durması sonucu aldırmak zorunda kalmıştım allah sana ve eşine sağlık sıhhat versin a.s.

saolun kıslar hepınıze tsk ederim destegınız ıcın
içim acıyor cok kotuyum sureklı aklımda yavrumu opup koklayamadım ne zor bırseymıs bu hıc bır zaman ısyan etmedım ALLAHIMA
her zaman hayırlısını dıledım ondan demekkı hayırlısı boyleymıs canımın canı bebegımın omru bukadarmıs
bugun randevum var kıslar destek alıcam cunku cok kotuyum ayaykta zor duruyorum gecelerı uykumdan zıplıyorum yavrumu goruyorum benı cagırıyor o kucucuk ellerıyle gel annecım dıyor senağlama

cnm okurken tüylerim diken diken oldu allah sabırlar versin ikinizede allah tez zamanda yavrunu kucağına almak nasip etsin....

nazcım sensin di mi cok uzuldum inan.. allah sabır versin...diyecek birşey inan bulamıyoırum en kısa zamanda Allah aratmadan saglıklı bir bebek verir inşallah sana...

bebegımın kalbı durmus gıttı yavrum
ALLAHIM ne acı bırseymıs
çok kotuyum senağlama

canım benm çok üzüldüm gerçekten benm kuzumda böle olmştu kürtaj oldum ama rabbm arayı uzatmadan 3 ay sonra bi kuzu daha verdiiii umarım sennde gönlüne göre verrrr

canim kendini toplamaya calis yarinlar sana mutluluk getirsin tekrar hamile kalisrin insallah cok uzuldum allah yardimcin olsun canim

canım allah sabır versin çok acı bir şeydir eminim. sevgisini içinde hissettikten sonra keybetmek. inşallah rabbim kısa sürede önce göbişini sonrada kollarını doldurur..

canım Allah sabır versin..umarım en yakın zamanda yeniden anne olmayı nasip eder Rabbim...dualarımız seninle

X