Canımın çoğu kaldı sizde :((((

Canım geldi hediyen çok teşekkür ederim ellerine sağlık rabbim o güzel gönlünün muradını versin inşallah inan çok duydulandım çok teşekkür ederim

$1383283_10201852137001679_1742467976_n.jpg

tekrar teşekkrüler sumayyecim ellerine sağlık

olsun olsun onun valığı bile yeter....ALLAH gücünü verir merak etme zaten şimdi emzir uyusun zamanı pek kıpırdanmaz daha ....sen bak bır kac ay sonrasına :)))) popon yer görmez o zaman :KK52: :KK35:

Eki Görüntüle 829283

tekrar teşekkrüler sumayyecim ellerine sağlık
Senin hikayeni ilk okuduğumda ilk neqatiflerimi almıştım. Kendimi tanımadığım için bir gün pes ede bileceyimden korkuyordum. Seni okuyunca her şeye rağmen pes etmeyenlerin de olduğunu gördüm. O zamandan azminle benim kahramanımsın. Allah şahittir ki, senin sonuncu gebeliğinde senin için kendimden daha fazla korkuyordum. Doğum haberin kötü haberle aynı anda gelip içimi bir hayli burksa da, bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun. Rabbim tükenmez mülkünden bana da sağlıklı ve salih evlatlar nasip eylesin.

Güzel Berra için bunlar ne ki... Güle güle kullanın.

Senin hikayeni ilk okuduğumda ilk neqatiflerimi almıştım. Kendimi tanımadığım için bir gün pes ede bileceyimden korkuyordum. Seni okuyunca her şeye rağmen pes etmeyenlerin de olduğunu gördüm. O zamandan azminle benim kahramanımsın. Allah şahittir ki, senin sonuncu gebeliğinde senin için kendimden daha fazla korkuyordum. Doğum haberin kötü haberle aynı anda gelip içimi bir hayli burksa da, bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun. Rabbim tükenmez mülkünden bana da sağlıklı ve salih evlatlar nasip eylesin.

Sümeyye eline sağlık :KK6:canım çok beğendim Berranın cicİlerini:KK16:

ya bukız gün geçtikçe daha da çirkinleşiyor mu ne:KK12:

kıyafetlerinizde çok güzelmiş bayıldım.....benim için mis kokulu bi öpücük:KK54: alırmısın annesi berra hanımdan acaba....
Şu bayramı atlatalım öptürmeyr getircem teyzesi :)

olsun olsun onun valığı bile yeter....ALLAH gücünü verir merak etme zaten şimdi emzir uyusun zamanı pek kıpırdanmaz daha ....sen bak bır kac ay sonrasına :)))) popon yer görmez o zaman :KK52: :KK35:
Her anı başka güzel inşallah büyüdüğünüde görürüz

Canım rabbim bizlere peygamberlerine nasip ettiği sınavı nasip etmiş inşallah onlar gibi hepimiz ericez muradımıza bu inancı hiç kaybetme isyan etme her yıkılışımda tekrar ayağa kalktım ben olucak dedim ben inandım sende inan bu sınavın mükafatı illa olucak

Simdi okudum ilk mesajini aglaya aglaya sinavin o kadar buyuk ve sen o kadar kocaman yurekliymissin ki hepsine gogus gerip atlatmissin ki ben daha ilk denemem ve simdidrn yikildigimi dusunuyodum transferimin 3. Gunu ama olmasa da uzulucem tabiki yilmicam ama elbet bi gun benimde evladim olacak bende doya doya koklicam allahim isteyen herkese nasip etsin insallah

Simdi okudum ilk mesajini aglaya aglaya sinavin o kadar buyuk ve sen o kadar kocaman yurekliymissin ki hepsine gogus gerip atlatmissin ki ben daha ilk denemem ve simdidrn yikildigimi dusunuyodum transferimin 3. Gunu ama olmasa da uzulucem tabiki yilmicam ama elbet bi gun benimde evladim olacak bende doya doya koklicam allahim isteyen herkese nasip etsin insallah

Aminnn canım inşallah rabbim sanada güdrl haberler almayı nasip etsin mutlaka yaz banada sonucunu merak ederim

Aminnn canım inşallah rabbim sanada güdrl haberler almayı nasip etsin mutlaka yaz banada sonucunu merak ederim

Uzun zamandır hiç bir şey yazmamışsın. Sizi merak ettim. İn şee Allah her şey yolundadır. Berrayı öp benim yerime. Arada bir ses ver. Senin hikayen daha çoook kişiye umut olucaktır. Unutturma kendini.

Uzun zamandır hiç bir şey yazmamışsın. Sizi merak ettim. İn şee Allah her şey yolundadır. Berrayı öp benim yerime. Arada bir ses ver. Senin hikayen daha çoook kişiye umut olucaktır. Unutturma kendini.

canım
berra büyüyo ve şımarıklıkta üstüne yok beni hep yanında istiyor sürekli göz hapsindeyim :)

babam rahatsız onla ilgileniyorum çok fazla giremiyorum nete girsemde anca faceye giriyorum oda telefondan berra sultanı sallarken :)

canım
berra büyüyo ve şımarıklıkta üstüne yok beni hep yanında istiyor sürekli göz hapsindeyim :)

babam rahatsız onla ilgileniyorum çok fazla giremiyorum nete girsemde anca faceye giriyorum oda telefondan berra sultanı sallarken :)

maşallah berramıza:KK16::KK16::KK16::nazar:

canım

Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Eee kızımız bu kadar nazlı olunca, olucak o kadar. Allah hayırlı uzun ömürler versin. İyi olmanıza sevindim.

nasılsın arkadaşım :KK16:berramız üzüyomu seni...
geçen günkü kar fotonuza bayıldım...
büyümüş maşallah:nazar::nazar::nazar:dahada çirkin olmuş:KK1: kızın ,annesi...
hani bayram sonu el öpmeye gelicekti bana gelmediniz
getirde seviyim bigün:emir_bebek::emir_bebek:

nasılsın arkadaşım :KK16:berramız üzüyomu seni...
geçen günkü kar fotonuza bayıldım...
büyümüş maşallah:nazar::nazar::nazar:dahada çirkin olmuş:KK1: kızın ,annesi...
hani bayram sonu el öpmeye gelicekti bana gelmediniz
getirde seviyim bigün:emir_bebek::emir_bebek:

canım haklısın getirecektim ama babamı biliyosun çok hasta iyice ağırlaştı artık göğüshastanesinde yatıyo :KK43: dr herşeye hazırlıklı olun dedi eriyo gözümüzün önünde her an haber bekliyoruz :KK43:

canım haklısın getirecektim ama babamı biliyosun çok hasta iyice ağırlaştı artık göğüshastanesinde yatıyo :KK43: dr herşeye hazırlıklı olun dedi eriyo gözümüzün önünde her an haber bekliyoruz :KK43:
canım yaa üzüldüm:KK5: çook geçmiş olsun bilmiyodum ağırlaştığını babanın..Allahtan umut kesilmezmiş inş iyileşir..
Rabbim babana ve tüm dertli kullarına acil şifa versin:KK5:
anneciğinden sonra o da bırakmasın seni..allah sabır versin sanada baktıkça üzülürsün ona

canım yaa üzüldüm:KK5: çook geçmiş olsun bilmiyodum ağırlaştığını babanın..Allahtan umut kesilmezmiş inş iyileşir..
Rabbim babana ve tüm dertli kullarına acil şifa versin:KK5:
anneciğinden sonra o da bırakmasın seni..allah sabır versin sanada baktıkça üzülürsün ona

çaresizlik çok zormuş elimizden bişi gelmiyo o kötü hastalık ilerlemş iyice
bu hastalıkta moral çok önemli annemi kaybetmesi çok yıktı hemde tam hastalığının tedavisi başlamışken :KK43:
rabbim kimseyi hastane köşelerinde dermansız dertlerle sınamasın:KK43:

çaresizlik çok zormuş elimizden bişi gelmiyo o kötü hastalık ilerlemş iyice
bu hastalıkta moral çok önemli annemi kaybetmesi çok yıktı hemde tam hastalığının tedavisi başlamışken :KK43:
rabbim kimseyi hastane köşelerinde dermansız dertlerle sınamasın:KK43:

amin arkadaşım...allah çaresi olmayan dertler vermesin kimselere:KK43:çaresizde bırakmasın:KK43:
evet moral çok önemli, anneni kaybetmesi çook kötü oldu tabi hayat arkadaşını yitirmek ne acıdır Allah yaşatmasın kimseye...
anneni kaybetmeseydi tedaviye olumlu cevap verirdi belki ama o da kader...
neyse ki baban gördü torununu sevdi kaç aydır..inş allah şifa verirde daha uzun yıllar yaşar torunun büyüdüğünüde görür...
az önce elektrikler kesildi, yeni geldi kusura bakma çıkmak zorunda kaldım öyle olunca..

Son düzenleme:
aminnn canım çok saol sen nasılsın?

Ben iyiyim çok şükür. Yine yeni umutlar peşindeyiz elhamduLillah.

Allah Subhenehu Teale kendi mülkünden, hiç ummadığınız şekilde babana şifa versin. Çektiği ağrıları günahlarına keffare eylesin. Zor bir hastalık, Allah yardımcısı olsun.

X