canm yanyor :(

nesesiznese

mudsuZz
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
29
0
31
canım acıo ya o bu olamaz.off bilmiorm bıktm böle herşyden bıktırıolar adamı.hergn bi kawga annemle.sewgilimlede öyleyz şuanda bile msn de kawga ediorz.dayanamıormmmmmmm mafoldumben kafamı dinlemek istiorm ölesine yazdm içmden yazmk geldi.anlatsam destan olur halim yok ama biraz gücüm war mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

sakin ol canım.. annenle kavga edince sevgilinemi patlıyorsun? yada sevgilinle kavga edince evde suratmı yapıyorsun??

tatlım .. seni anlıyorum . bende aynı şeyleri yaşıyorum,bugünde yaşadım..ama bi yerden sonra takmamak gerekiyo.çünkü zaman herşeyi çözüyo. zamana bırak.her ikisi için de alttan almaya çalış. kendini üzmeye değmez inan. bugünleri bi daha geri getiremicez a.s.

saoln yha hala ağlıorm yha.yok annemlede ayrı sewglmlede ayrı kawga ediorz öle böle değil. bi olaylar olnca hepsi üst üste gelirmş yha ztn o misal ayrılma noktasına geldk 2 senedr çıkıroz.bi de face yzünden kavga etk sewglmle.annemle alştm artk ama üst üst gelio yha çok yoruluorm :'(

saoln yha hala ağlıorm yha.yok annemlede ayrı sewglmlede ayrı kawga ediorz öle böle değil. bi olaylar olnca hepsi üst üste gelirmş yha ztn o misal ayrılma noktasına geldk 2 senedr çıkıroz.bi de face yzünden kavga etk sewglmle.annemle alştm artk ama üst üst gelio yha çok yoruluorm :'(

erkek arkadaşınla yaptıgın kavgalara takılmayacaksın

gamsız ol:lepi:

onların istekleri,dayatmaları bitmez:1ninca:

kavga etmek istemiyorsan idare etmesini bileceksin :hulya:

X