Çaresizim

O kadar sevindimki cocugunun olmamasına . Meslektaşız bu arada. lütfen ilk fırsatta boşan hiç bi şey ispat edemez ayrıca adamın deli olduğu ortada kimse sana bişey demez. Tamam herkesın ailesi farklıdır ama dayak yemendense ailen geçmişini kabul etmeyi tercih eder. S.çrlar onun evinede arabasınada .

Darp raporu alin. Diginma evine basvurun. Telefonunuza kades indirin. Size siddet uygularken cagirin polisi.
Gecmiste olanlari ailenize anlatsin nolacak ki. Iftira atiyor dersiniz. Ana baba evladini atmaz

Cinsel şeylerinimi anlatıcak. İnkar etmesi çokmu zor. Gelirin var bilmem neyin var aç kalma korkusu yok. Çocuk desen hiç yok. Kıcına tekmeyi basmalık kocan var. Ama sen mıy mıyda mıy

Söylemek istemedim ama zaten anonimim. Üniversiteye giderken o dönemki erkek arkadaşımdan hamile kalmıştım. Kürtaj oldum. O ayrı bir vicdan azabı zaten içimde.
İyi de bunu ispatlayamaz iftira atıyor dersiniz .
Manyak psikopat beni dayaktan bu hale getiren adama mı inanıyorsunuz dersiniz.
Ayrıca nedeni ne olursa olsun 3 yıldır gerçekten bu kadar dayak yiyip bir çözüm nasıl bulamazsınız aklım almıyor bir türlü.
Bir şekilde kurtulun gidin darp raporu alın şikayetçi olun.
Aksi taktirde bir gün hayatınız bitecek..
Lütfen kaç yaşına gelmiş meslek sahibi insansınız biraz akıllı davranın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…