Caresizim..

diZzYy00

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2016
405
108
33
Kızlar eşinizin aldattigindan suphelenseniz Hatta anlasaniz ne yapardınız?
Nasıl bir tepki verirdiniz ?
7 yıllık evliyiz 2 tane evladimiz var
Ve büyük büyük ihtimalle aldatıyor
Farklı facebook açıp okey oynuyor ve kızlarla sohbet ediyor ordan sevgili bile bulmuş
Siz bu durumda olsanız ne yapardınız
Lütfen akıl verin Kaç gündür safa yatıyorum anlamamış gibi davranıyorum ama herşey apaçık ortada
Sırf oraya bişeler yazabilmek için yemeğini yiyip çıkıyor bide yatmaya geliyor ne yapacağımı şaşırdım beynim durdu sanki
Lütfen yardım..

yapılacak şeyler belli aslında ama :KK43:
eşinizle konuşmayı deneyin, yada direk eminseniz aldattığından burnundan getirin.
ama şunu kesin bir dille söyleyebilirim ki ,
mesleğiniz yoksa, çalışmıyorsanız, aileniz destek değilse kısacası ayaklarınızın üstünde duramıyorsanız
ve en önemli kısmı, boşanmak istemiyorsanız , boşanmayacaksanız,

sizi aldattığını, eşinize söylemeyin.
dahada edepsizleşip, yüzünüze çıkabilir.
allah kolaylık versin

Bekleyin gözlemleyin kanıt toplayın Boşanın keyfinize bakın

Siz nasıl öğrendiniz peki bunları telefonu şifreliyse? Yani sadece şüphe mi duyuyorsunuz yoksa gözünüzle gördünüz mü?

Nasıl farkettiniz peki emin misiniz sevgilisi olduğundan?
Bi keresinde telefonunda facebook açıktı birden mutfağa girdim Oda telefon elinde kaldı bişe de diyemedi saçma sapan bahaneler anlattı
Sonra bu devamlı oyun oynuyordu ben de ki ekli hesap devamlı kapalı sen hangi hesaptan oynuyorsun dedim sanane diye çıkıştı
Bende ordaki fotoyu oyunda buldum birbirleriyle konuşuyorlardı sevgilisiyle askimli cicimli bende kendimi gizleyerek konuştum çocukların var evlisin filan diye tabi yine inkar ama ben hepsini anlatınca eşimin ismi ne dedi burdan anladın Onun olduğunu sonra numara verdi ben o kişi değilim numarayı ara filan diye bende beni tanır diye arayamadım

Bi keresinde telefonunda facebook açıktı birden mutfağa girdim Oda telefon elinde kaldı bişe de diyemedi saçma sapan bahaneler anlattı
Sonra bu devamlı oyun oynuyordu ben de ki ekli hesap devamlı kapalı sen hangi hesaptan oynuyorsun dedim sanane diye çıkıştı
Bende ordaki fotoyu oyunda buldum birbirleriyle konuşuyorlardı sevgilisiyle askimli cicimli bende kendimi gizleyerek konuştum çocukların var evlisin filan diye tabi yine inkar ama ben hepsini anlatınca eşimin ismi ne dedi burdan anladın Onun olduğunu sonra numara verdi ben o kişi değilim numarayı ara filan diye bende beni tanır diye arayamadım
Kendi numarasını mı verdi eşiniz? O yazışmalar durmuyor mu sizde? Kullanılabilir belki kanıt olarak tam bilmiyorum ama.

Başka bir hat da kullanıyor olabilir. Siz boşanabilecek durumda mısınız iki çocukla işiniz biraz zor. O yüzden kanıt toplamayı beklemek yerine iş başka yerlere gitmeden müdahale edin yüzüne vurun derim.

Başka bir hat da kullanıyor olabilir. Siz boşanabilecek durumda mısınız iki çocukla işiniz biraz zor. O yüzden kanıt toplamayı beklemek yerine iş başka yerlere gitmeden müdahale edin yüzüne vurun derim.
Denedim ama devamlı inkar ediyo yok öyle bişe senin paranoyaklarin bunlar diyo

Kızlar eşinizin aldattigindan suphelenseniz Hatta anlasaniz ne yapardınız?
Nasıl bir tepki verirdiniz ?
7 yıllık evliyiz 2 tane evladimiz var
Ve büyük büyük ihtimalle aldatıyor
Farklı facebook açıp okey oynuyor ve kızlarla sohbet ediyor ordan sevgili bile bulmuş
Siz bu durumda olsanız ne yapardınız
Lütfen akıl verin Kaç gündür safa yatıyorum anlamamış gibi davranıyorum ama herşey apaçık ortada
Sırf oraya bişeler yazabilmek için yemeğini yiyip çıkıyor bide yatmaya geliyor ne yapacağımı şaşırdım beynim durdu sanki
Lütfen yardım..
ne yaparsınızı mı var emınsem adamın agzına zıcar buyuk bır kavga cıkarım sonrada donuna kadar alırım neyı var neyı yoksa anında da gıder bosanma dılekçemı verırım..

X