Çarpık bacak için ortopedik operasyon

Kayipbalikelo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2019
4
0
35
Herkese merhaba, parantez bacak problemim var, hem de öyle silikonla falan düzelecek gibi değil gerçekten çok kötü :KK43: bunun ileri de sağlık açısından da sorun olabileceğini düşünüyorum. Benim sorum şu. Ortopedik bir ameliyat geçiren, araştıran, doktorla görüşeniniz var mı? Ben biraz araştırdım dr. Halil buldu bu işte başarılı gibi ama kendisiyle bir görüşmem olmadı. Konuyla ilgili tecrübesi olanlar yazabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Eklentiler

• 10594243-7582-4E44-A84A-0D2E1127B76D.jpeg
    10594243-7582-4E44-A84A-0D2E1127B76D.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 986
Benimde öyle fakat diz kapakları daha da çıkık operasyon düşünmüyorum öyle olmuş diyorum ameliyat olsam bir sorun çıksa yürüyemezsem lazım değil 😊

merhaba bende bunu araştırıyorum ist o. idil iyi bir estetik cerrahi dediler Grup kursak topluca yaptırınca indirim oluyormuş varsa yaptıracaklar

ben 3 yıl önce bacaklarıma silikon taktırdım istediğim görüntüyü elde edemedim yakın zamanda öğrendim bu ameliyatı hatta doktor buldum adı fahri teymurhanlı harikalar yaratıyor instagramda gördüm bakmanızı tavsiye ederim

Bizim bacaklar fazla eğri olduğundan silikonla düzelecek gibi değil. Fahri teymurhanlıyı bende gördüm gerçekten müthiş ortopedi uzmanı. Bir de halil buldu yu takip ediyorum ama hiç bir görüşme yapmadım. 16-22 bin arası diye okudum ücretini de :KK43:

Bizim bacaklar fazla eğri olduğundan silikonla düzelecek gibi değil. Fahri teymurhanlıyı bende gördüm gerçekten müthiş ortopedi uzmanı. Bir de halil buldu yu takip ediyorum ama hiç bir görüşme yapmadım. 16-22 bin arası diye okudum ücretini de :KK43:
alt baldurlara konulan bir çift silikon ameliyat ücreti de aynı şimdiki aklım olsa ortopedi cerrahına giderdim.. şu an mutsuz muyum asla sadece bilseydim tercihim başka olurdu

Bu operasyonu geçiren kimse yok mu acaba kızlar kimseden ses çıkmadı :KK43: kemik kırılarak yapılan bir operasyon olduğu için iyileşme sürecini çok merak ediyorum. Ağrısı sancısı işe dönüşü nasıl oluyor

Fiyatı duyunca şuanda vazgeçtim benimde çok fazlaymış bebekken rahmetli annanem koca karı ilaçları sürüp sopalarla bağlayıp güneşte tutarmış beni saatlerce onun sayesinde baya düzeldi ama yine biraz var çarpık yuruyorum dikkat etmezsem ama neyse böylede mutluyum 😁

Herkese merhaba, parantez bacak problemim var, hem de öyle silikonla falan düzelecek gibi değil gerçekten çok kötü :KK43: bunun ileri de sağlık açısından da sorun olabileceğini düşünüyorum. Benim sorum şu. Ortopedik bir ameliyat geçiren, araştıran, doktorla görüşeniniz var mı? Ben biraz araştırdım dr. Halil buldu bu işte başarılı gibi ama kendisiyle bir görüşmem olmadı. Konuyla ilgili tecrübesi olanlar yazabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.
Ben 2 yıl önce sağ bacağımdan ve 2 ay öncede sol bacağımdan Yüksek Tibial Osteotomi ameliyatı oldum. Parantez bacak oluşumu vardı iki bacağımın arası yaklaşık 12 cm açılmıştı. Erzincan araştırma hastanesinde Nizamettin KOÇKARA doktorumun vermiş olduğu güvenle bu ameliyata karar verdim. Diyeceğim o ki bir ton para vermedende oluyor bu ameliyat yeterki doktorun güven versin. Ben çok memnunum durumdan. Umarım içinize sinen bir doktor bulursunuz

X