Davranış Bozuklukları Cas testi (5-7yas) skorlamasi

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

kuzuuuuuuuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
588
746
Merhaba arkadaşlar. 6 yaşında oğlum var.Okulda arkadaşlarıyla oyun oynamadıği kendi kendine oynadığı için okul psikologu psikiyatrise yönlendirdi. Doktor alanında çok iyi.Oğlum doğduğunda beri büyük insan gibi.Yetişkin ve kendinden büyük çocukları seviyor.onlarla iletişim kurmayı seviyor.Anaokulunda gidiyor.kendi kendine toplama çıkarma yapabiliyor.harfleri biliyor.ben kesinlikle göstermiyorum .psikiyatris dr.bu çocuğa bişey var diyemeyiz (bizimki nin hayali arkadaşları ve bir de hayali ablası var.öğretmeni çok endiselenmis)hayali arkadaşları olmasi normal dedi.Cas testi diye bir test yapıldı. Yarın dr ile randevum var.test 5-7 yas arasına yapılan bir test.İnternet üzerinden çok araştırdım. Bu testin skorlamasi nasıl? Daha once aranızda yaptıran varsa yardimci olabilirse çok sevinirim

Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu aranızda bir psikolog.Ben bir kaç kişiyle konuştum ama puanlamasi sır gibi sakliyorlar.Neden insanlar birbirine yardimci olmuyor anlamiyorum

İyi günler konuyu acali baya olmuş ama ben merak ettim benim oğlumda da benzer durumlar olduğu için öğretmeni uzmandan yardım alın dedi siz ne yaptınız cozebildinizmi acaba

X