Çatı muaynesi

nicksiz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
559
312
30
38+0 günlük gebeyim bugün doktor çatı muaynesi yaptı, ve suan kahverengi akintim var..Neden oluyor acaba biraz telaslandim normal midir.doktora hangi aşama da gitmem gerek

dr a tlfn açıp sordunuz mu peki size bi yol çizmiştir ama büyütecek birsey oldugunu sanmıyorum ayrıca catı muayenesinden sonra n dedi

38+0 günlük gebeyim bugün doktor çatı muaynesi yaptı, ve suan kahverengi akintim var..Neden oluyor acaba biraz telaslandim normal midir.doktora hangi aşama da gitmem gerek
Gayet normal.bendede olmuştu zaten doktorumda demişti kanamam olur korkma diye.

dr a tlfn açıp sordunuz mu peki size bi yol çizmiştir ama büyütecek birsey oldugunu sanmıyorum ayrıca catı muayenesinden sonra n dedi
Bir cm kadar açılma var dedi ama kanamayla ilgili birsey sormadım ve soylemedi açıkçası.hemen buraya yazdım yarın da devam ederse arayacağım bakalım. .

Gayet normal.bendede olmuştu zaten doktorumda demişti kanamam olur korkma diye.
Sevindim o halde bende nisan mi dedim acaba ama yani gelmeyen nisan doktor muaynesiyle neden gelsin..birde nisan pembe veya kırmızı oluyor sanırım bir bilginiz varmis

Muayeneden sonra oluyor normal canim. Bana 41. Haftada kendi biraz kanatti acilmam olsun diye. Pembemsi kanamam oldu aksam ertesi gunde birsey olmadi

X