Çatlaklar Çatlak İlletinden Tamamen Kurtuldum Diyen Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Fairytalee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
79
1
slm arkadaşlar sürekli araştırıyorum bu konuyu bir sürü şey deneyenler var ama gerçekten tamamen kurtuldum diyen varmı özelliklede eski çatlaklarından yani 10 yıl gibi,çok merak ediyorum lütfen eğer varsa başaran yazsın ve ne yaptığınıda....

bir sürü şeyler yazılmış forumda yağlar ,kremler ,kahveli karışım kafam karıştı ama sanırım çözüm bulan yok :çok üzgünüm:

arkadaşlar ben hep diyorum:
bu çatlakların tamamiyle geçmesini bekleyemeyiz ve bende beklemiyorum zaten.
Allahın yarattığı bebek gibi o eski tenimize dönmeyide düşünemeyiz.
benim istediğim görünümünde olacak düzelme
YANı TAMAMıYLE YOK OLAMAZ BUNU UNUTMAYINN

DENıZCıM BENDE KAHVEYı ÇOK SEVERıM EŞıNE YAKALANDIĞINDAKı TUTUMUNUZ BENı ÇOK GÜLDÜRDÜ. BENDE KAHVE LıMONCUYUM .......

DÜZGÜN BıR TEN ıÇıN SABIR VE DEVAMLILIK KIZLAR..
SAKIN BIRAKMAYIN BU ıKSıRııı

hihoyyyt

arkadaşlar ben hep diyorum:
bu çatlakların tamamiyle geçmesini bekleyemeyiz ve bende beklemiyorum zaten.
Allahın yarattığı bebek gibi o eski tenimize dönmeyide düşünemeyiz.
benim istediğim görünümünde olacak düzelme
YANİ TAMAMİYLE YOK OLAMAZ BUNU UNUTMAYINN

DENİZCİM BENDE KAHVEYİ ÇOK SEVERİM EŞİNE YAKALANDIĞINDAKİ TUTUMUNUZ BENİ ÇOK GÜLDÜRDÜ. BENDE KAHVE LİMONCUYUM .......

DÜZGÜN BİR TEN İÇİN SABIR VE DEVAMLILIK KIZLAR..
SAKIN BIRAKMAYIN BU İKSİRİİİ

hihoyyyt

arkadaşım o kadar inanılmaz şeylerin bile çaresini buluyolar ki,nerdeyse baştan yaratıyolar, bi bu lanet çatlakların mı yok çaresi ya,neler görüyoruz inanılmaz şeyler ,o kadar ilerlediki tıp,e böyle bi ortamda insan inanamıyo nası olurda bi bu çatlaklara çözüm olmaz ,acaba yeterince araştırmamı yok,ay bilmiyorum artık ya ne bilim gelişmeleri gördükce diyorum nası olmaz ya çok ağır yanıkları bile iyileştirecek bi çözümleri var allah korusun çok kötü bişey yanık ama bu çatlak ondanda mı beter anlamadım ki...

canım denizcim sen hiçççç kafaya bile takma sakın sanırım sende gülüp geçiyorsundur. bayanlar zaten fıstık gibidir şayet kendine bakıyorsa.. ben sende bunu hissediyorum zatenn...

ben zaten fıstığım dahada fıstık olacağım dersin eşine.............
birde anneyiz biz annelik ayrı bir güzellik katıyorya bayanlara.........

öpüyorum seniii

:teytey: :teytey: :teytey:

X