Çatlaklar çatlaklar !!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

srsy

gülümseee :)
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014
1.336
448
iyi günler hanımlar . 22 yaşımda olmama rağmen bacaklarım çatlakla dolu.
tamamen yok olmayacağını biliyorum ama bio oille azalma olur mu acaba
kullanan var mıı ?

Merhabalar 14 yıl önce kızımı dünyaya getirdiğimde vücudumun heryerinde oluşan çatlaklara karşı savaş açtım hiçbir zaman şort ve etek giyemedim.Uzun araştırmalar yaptım.Kullanmadığım krem kalmadı diyebilirim.Yaklaşık 2 hafta önce öğrendiğim bir uygulama oldukça içime sindi.PRP vücuttan alınan kan yüksek hızda döndürülerek birtakım işlemlerden geçip,tekrar vücuda enjekte ediliyor ve vücudu yeniliyormuş.Bu uygulama benim bulunduğum özel hastanede yapılıyor.Telefonla sordum seansı 500 TL.3 seans yeterli olabilirmiş.Saçma sapan kremlere ödeyeceğimiz parayı biriktirip böyle bir uygulama için kullanmak daha mantıklı geldi bana üstelik bekleme süresi yok.İlk seanstan itibaren etkileri gözle görülebiliyormuş Ben en kısa sürede deneyeceğim gelişmeleri sizlerlede paylaşırım...

bio oil zannetmem canım cunku o tur yaglar olana mudahale etmez olacagı engeller bildigim kadarıyla catlak tedavısı gor derım lazerli fıyatı 1000:1500 arası bıldıgım kadarıyla:cool:

Yağ çatlak oluşumunu önler belki ama geçirenini görmedim, yırtık yapışmaz ya yağ ile..

Kızlar Bi kaç hafta önce saçlarım için Bi kür bulmuştum dün onu vücuduma da kullanıyım dedim bugün ikinci günüm neden bilmiyorum ama daha iyi hissediyorum çatlaklarım konusunda kendimi Bi kaç hafta daha sonra denedikten sonra tekrardan Yazıcam umarım geçer şuan sanki hafif hafif geçiyor gibi

Bio Oil işe yaramaz.. Denenler doğru, yırtık şey yağ ile yapışacak değil.
En iyisi spor yapıp vücudu germek, elinle çatlak yeri ger, daha az gözüktüğünü göreceksin.

X