Çatlaklar Çatlaklardan Kurtuluyoruz!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Mat_MazeL

toz pembee
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2010
1.083
1
kal%C3%A7a-%C3%A7atlaklar%C4%B1.jpg
58C0C3098551A24395532E32r.jpg

Kızlar bu lanet çatlaklardan nasıl kurtulunabilir?Tamamen geçermi tedavi estetik spor yağ ne yapmalıyız lütfen yardımcı olun .

Son düzenleme:
çatlaklardan kurtuluyoruz başlığını görünce bende yeni bir tedavi şekli sandım da sevindim
çeşitli yöntemler var sitede kendine uygun olanı dene belki olur faydası

çatlaklardan kurtuluyoruz başlığını görünce bende yeni bir tedavi şekli sandım da sevindim
çeşitli yöntemler var sitede kendine uygun olanı dene belki olur faydası

Hepsini herşeyi okudum yağ spor denmiş ama kimse kesin çözüm elde edememiş gördüklerimiz nasıl çatlaksız estetiksede bilelim kimse geçiremiyo ama gördüğüm kadarıyla çatlaksız bayanda çok

estetik var mı bilmiyorum ama sanmıyorumda
çatlak boyama yöntemi okumuştum birde onu araştır istersen ama o da geçici

Bir arkadaş nenesinin verdiği tarifi yazmış. hatta kaç atne çocuk doğurdum hiç çatlaağım yok diyede göstermiş :) kahve limonla yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. yapanlarda oldu forumdan başarılı bir formülmüş. Ara istersen başlığı bulursun

eveeeeett işte süper çözüümm ::: BEBEK YAĞI arkadaşlar kozmetik kremlerine para vermeyin ben ergenlikte çok çok kiloluydum kollarımda gögsümde ve belimde falan çatlaklar vardı bebek yağı sürerek geçirdim :)

eveeeeett işte süper çözüümm ::: BEBEK YAĞI arkadaşlar kozmetik kremlerine para vermeyin ben ergenlikte çok çok kiloluydum kollarımda gögsümde ve belimde falan çatlaklar vardı bebek yağı sürerek geçirdim :)

gerçektenmi hangi marka bebk yağını kullandım cnm içinde ne vardı ve nasıl uyguladın kese falan yaptınmı daha detyaylı anlatırmısın cnm

gecen gun denemek amaciyla catlaklarima yves rocher hammam serisinin argan yagli camur maskesini denemistim bana ise yaradi gibi geldi..
tabi tembel oldugum icin duzenli yapmiyorum aklima geldikce yapiyorum..

istbl_elaa hangi marka bebk yagı bide nasıl uyguladın bendede çok çatlak var ergenlikten hepside :KK25:

Bende johnsons baby var ama ben duş sonrası nemlendirmek için kullanıyorum tatlım.

Selülitler geçiyor ama çatlak offff. Kahve limonun selülite yosun yağıyla beraber iyi geldiğini biliyorum selülit yok ama çatlak çoooooook
:KK5:

Bende johnsons baby var ama ben duş sonrası nemlendirmek için kullanıyorum tatlım.

Selülitler geçiyor ama çatlak offff. Kahve limonun selülite yosun yağıyla beraber iyi geldiğini biliyorum selülit yok ama çatlak çoooooook
:KK5:

bendede çok var canım herşeyi icat ederler şunada yüzde yüz çözüm bulsalar da geçse selüliti geçiriyomu gerçkkten bebek yagı

bendede çok var canım herşeyi icat ederler şunada yüzde yüz çözüm bulsalar da geçse selüliti geçiriyomu gerçkkten bebek yagı

Nemlendirmek gerekiyor tabiki iyi gelir ama çatlakları geçirdiğini duymadım hiç tatlım. Bi mucize olsun lütfeennn

istbl_elaa hangi marka bebk yagı bide nasıl uyguladın bendede çok çatlak var ergenlikten hepside :KK25:

dalinin aleoveralısını kullandım bide cansıns baby yi kullandım 2side iyi. cnm direk koluma belime sürüyordum ve mümkün olduğunca uzun bekletiyordum. 3-4 saat falan birazda çok sürüyordum bol bol :) ama gerçekten 2-3 uygulama sonrasında farkedeceksin azalmayı :KK34:

dalinin aleoveralısını kullandım bide cansıns baby yi kullandım 2side iyi. cnm direk koluma belime sürüyordum ve mümkün olduğunca uzun bekletiyordum. 3-4 saat falan birazda çok sürüyordum bol bol :) ama gerçekten 2-3 uygulama sonrasında farkedeceksin azalmayı :KK34:

sagol canım ya deneyim bi inşallah geçer peki diz kapagında varmıydı arkasında bile bar benim :KK43::44:

Nemlendirmek gerekiyor tabiki iyi gelir ama çatlakları geçirdiğini duymadım hiç tatlım. Bi mucize olsun lütfeennn

bende bol miktarda varr evlenmeden böyleyim çoçgum olursa her tarafımda olur heralde evet bi mucize olsun canım:KK3:

sagol canım ya deneyim bi inşallah geçer peki diz kapagında varmıydı arkasında bile bar benim :KK43::44:

var cnm olmazmı :) ama oraya sürmedim şimdi şort giysem sürüp bulaşacak bebek yağı şorta. şimdilik görünen yerleri onarıyorum :) kollar falan

benim kollarımda yok görünmeyen ücra köşelerimde bol miktarda var maleseff:26:

bende bol miktarda varr evlenmeden böyleyim çoçgum olursa her tarafımda olur heralde evet bi mucize olsun canım:KK3:

bir mucize bebek yagı :) :KK52: kızlar gerçekten kısa kollu giyemiyordum evde bile dirseğimin üstünden başlıyordu okadar çoktu. ama şimdi ip askılıyla gezebiliyorummm geçti ay çok mutluyum herkesde bilsin insan yaşayınca daha iyi anlıyor çok üzülüyorsun.

X