Çatlaklar çatlakları %50 azaltalım mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

fitblack

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
6.480
9.877
kızlar 35 kilo aldım ve sonucunda çatır çatır çatladım.şimdi kilo veriyorum,kilo vermek sıkıntı değil ama çatlaklar gerçekten moral bozucu.biliyorum asla tamamen geçmiyorlar ama en azından azaltabiliriz değil mi?
benim çatlağım çok maalesef,çok geniş ve yarık şeklinde.yara izi gibi.%50 azaltıp görünümünü hafifletsem o bile yetecek bana.her şeyi denerim bunun için,burada da sizinle deneyimlerimi paylaşacağım.
fotoğraf da ekleyeceğim en yakın zamanda beraber takip ederiz:KK39: bana katılmak ve benimle aynı yöntemleri/farklı yöntemleri denemek isteyen olursa gelsin:KK19:
bizi en iyi birbirimiz anlarız,çatlakların ile barış diyenler değil:110: olmayınca olmuyor,barışamadım işte.
yapacağım şeyleri uzun vadeli kullanacağım ki etkisini görebileyim.
şimdi klasik çatlak kremleri ve dermaroller yapmaya karar verdim.tam başlayınca ayrıntılı yazacağım.
herkesi bekliyorum,her yönteme fikre açığım,buyrun gelinHoppa

Son düzenleme:
şimdi dermaroller satın aldım internetten 540 iğneli ve 2.5 mm (gözüm kara galiba:oha:)
gelince başlarım kullanmaya
anestezik krem kullanmaya gerek var mı kio_O

dermaroller'ları nasıl kullanacağım?

DERMAROLLER kür şeklinde kullanılmalıdır.
1. AY:
Haftada 1 defa olmak üzere ay genelinde toplam 4 seans
2. AY: 15 günde 1 defa olmak üzere ay genelinde toplam 2 seans
3..AY: Ayda 1 defa
4. AY: Ayda 1 defa olmak üzere ilk kür tamamlanır.
Genel durum değerlendirilerek gerekli görülmesi durumunda kür tekrarlanır.

Dermaroller'ı dik açı ile tutarak aynı yerden 5 defa geçecek şekilde tarama yapınız. Dermarollerı önce + (artı) sonra X (yıldız) şeklini verecek şekilde bölge üzerinde hafif bastırarak gezdiriniz. Uygulama sonrası bakım kremi uygulayınız.

HER TARAMA ADIMI EN AZ 5 KEZ - EN FAZLA 8 KEZ TEKRARLANMALIDIR.

nivea.png

nivea q10 sıkılaştırıcı vücut yağı
üzerinde çatlak görünümünü azalttığı yazıyor,bunu her gün 1 defa kullanacağım.
vaat ettiği şeyler
Güçlü formülü NIVEA’ya özel Koenzim Q10, Avokado Yağı, Pamuk Yağı ve besleyici Fındık Yağı içerir. Birden fazla cilt ihtiyacına yanıt veren güçlü formülü;
  • Çatlak görünümünü azaltır.
  • Cildi 2 haftada sıkılaştırır.
  • Cilt tonunu eşitler.
  • Yoğun bir şekilde besler.

Merhaba, demarolleri krem sürdükten sonra mi uyguluyorsunuz? Fiyat bilgisi de edinebilir miyim? :)
ben bu vücut yağını gratis'ten indirimde aldım 32tl gibi bir şey indirimsiz fiyatı da 42 olmalıydı.
yalnız sadece bunu kullanmayacağım :)
bu yağ sadece bir takviye ve bütün vücudumu nemlendirsin,daha fazla çatlamayayım diye.
dermaroller öncesi krem sürmüyoruz,sonrasında sürüyoruz.onun için bir şey seçemedim henüz,seçip burada paylaşacağım Hoppa

Kızlar benimde iç baldırlarda var çatlak haşimoto olunca kilo aldım ve baldırlarda çatlaklar oluştu dermatoloji çatlak kremi verdi başka neler iyi gelir bu sizin taktikler nedir ki??

Masal lina bence sadece kremle kalma bir doktor tv de hatırlamıyorum adını ama kırmızıyken %100 tedavi etmiş iki hastasını bence vakit kaybetme bu arada kremlerin adı ne

Masal lina bence sadece kremle kalma bir doktor tv de hatırlamıyorum adını ama kırmızıyken %100 tedavi etmiş iki hastasını bence vakit kaybetme bu arada kremlerin adı ne
Kremi almadım malesef tekar gitmem gerek doktora yazdırmak için

X