Çatlaklar Çatlaklarımızdan kurtulalım:)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

resimile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2014
28
13
Merhaba .Sanırım çatlaklarımdan kurtuluyorum .Hemen paylaşmak istedim.Yıllardır ergenlikten beri geçmeyen bir çilemdi.birçok şeyide denedim açıkçası.Sonuç alamadım.En son selülit için anansın iyi geldiğini duydum ve yaklaşık 3 haftadır hergün ananas yiyordumFakat hiç beklemediğim bir şey oldu ve çatlaklarımın abartmıyrum yüzde 50 iyileştiğini gördüm.Yani emin olmak için hergün inceliyorum ve kesinlikle silikleşti.ben yemeye devam edeceğim .İçeriğinde bulunan bromelanin maddesi sadece ananasta olan bir maddeymiş ve bitkisel mucize olarak adlandırılıyor.
Cilt Sağlığı İçin Ananas: Günlük olarak tüketilen bir miktar ananas birçok hastalıktan korunmanın yanında cilt sağlığımız açısından da çok önemlidir. İçerdiği besinler yardımıyla ve antioksidan özelliği ile deride meydana gelen enfeksiyonları önler. Akne hastalığına karşı etkilidir. Cildi güçlendirici özelliği vardır. Zengin C vitamini içerdiği için cildin yaşlanmasını geciktirir. Hücrelerin ve dokuların yenilenmesini sağlar. Özellikle göz kenarlarındaki sorunlar için bir miktar ananas suyunu 10 dakika boyunca bu kısıma uygulayabilirsiniz. Ayrıca çatlaklar ve kuruma için faydalıdır.

Merhaba .Sanırım çatlaklarımdan kurtuluyorum .Hemen paylaşmak istedim.Yıllardır ergenlikten beri geçmeyen bir çilemdi.birçok şeyide denedim açıkçası.Sonuç alamadım.En son selülit için anansın iyi geldiğini duydum ve yaklaşık 3 haftadır hergün ananas yiyordumFakat hiç beklemediğim bir şey oldu ve çatlaklarımın abartmıyrum yüzde 50 iyileştiğini gördüm.Yani emin olmak için hergün inceliyorum ve kesinlikle silikleşti.ben yemeye devam edeceğim .İçeriğinde bulunan bromelanin maddesi sadece ananasta olan bir maddeymiş ve bitkisel mucize olarak adlandırılıyor.
Cilt Sağlığı İçin Ananas: Günlük olarak tüketilen bir miktar ananas birçok hastalıktan korunmanın yanında cilt sağlığımız açısından da çok önemlidir. İçerdiği besinler yardımıyla ve antioksidan özelliği ile deride meydana gelen enfeksiyonları önler. Akne hastalığına karşı etkilidir. Cildi güçlendirici özelliği vardır. Zengin C vitamini içerdiği için cildin yaşlanmasını geciktirir. Hücrelerin ve dokuların yenilenmesini sağlar. Özellikle göz kenarlarındaki sorunlar için bir miktar ananas suyunu 10 dakika boyunca bu kısıma uygulayabilirsiniz. Ayrıca çatlaklar ve kuruma için faydalıdır.
ben nasırıma yapıstırıyordum gercekten cok cok iyi gelmişti

Benimde aklıma gelmedi zaten, o amaçla başlamadım.Ama gerçekten demekki içerden tedavi gerekiyormuş.bisürü saçma sapan şeye para bayıldım.bu hem sağlıklı, hem lezzetli.inşallah faydasını görürsün canım:)

Ee başlayan yokmu, acaba konuyu yanlış yerdemi açtım.yani çatlak sorunu yaşayan yokmu.:)

Merhaba benim için de çatlaklar büyüüüüük bir problem. Tca diye bir konu açmıştım baya bir geçti diye düşündüm ama tekrar belli olmaya başladı izler :KK48: ama yinede etki etti. Yinede tamamen kurtulmanın yollarını aramıyor değilim Buarada burun estetiği oldum ve burnum şiş ve ödemli bunun için bol bol ananas yiyordum ananaslı yeşil çay içiyorum birde ananas enzimi diye bir ilaç varmış onu alıcam Bromelain deniyor. Ananastan direkt alamadığımız şeyleri ilaç yoluyla almamızı sağlıyormuş. Sapından içinden vs. elde ediliyormuş. Selülitlere kilo vermeye ödeme ve ameliyat sonrası şişliklere iyi geliyormuş. Bende yarın başlayacağım bu başlığı görünce acaba çatlaklarıma da iyi gelir mi diye düşündüm buaralar ananas en çok tükettiğim ve sevdiğim meyve oldu :KK68:

Aynen benimde, :)) bende şoktayım.o kadar hoşuma gidiyorki bakıp bakıp duruyorum:)) yani düşünüyorum. Sadece ananas yedim farklı olarak.bide pilatese gidiyorum.ama pilatese gidiyor olmam yeni değil.bu arada ananas burun tıkanıklığımı da geçirdi.sünizitede ve geniz akımtısınada iyi geliyormuş.o kadar çok faydası varki saymakla bitmiyor.:) hemen başlayın başlayın.gelilmeleri burdan paylaşırsan çoook sevinirim

Teşekkür ederim bende yiyorum bakalım fark olucak mı sporda yapmak lazım aslında aynı anda

Aynen benimde, :)) bende şoktayım.o kadar hoşuma gidiyorki bakıp bakıp duruyorum:)) yani düşünüyorum. Sadece ananas yedim farklı olarak.bide pilatese gidiyorum.ama pilatese gidiyor olmam yeni değil.bu arada ananas burun tıkanıklığımı da geçirdi.sünizitede ve geniz akımtısınada iyi geliyormuş.o kadar çok faydası varki saymakla bitmiyor.:) hemen başlayın başlayın.gelilmeleri burdan paylaşırsan çoook sevinirim
günde ananas ne kadar yiyelim bi tanesi 7 lira yani hergün diyorsanız günde bi tane mi alalım :)

Ben günde yarısını yiyorum.iki günde bir ananas.bu arada 7 değil 10 tl falan benim aldığım genelde.ayda 150 tl yapıyo:)aldığım kremler, karboksiler şunlar bunlar. yani inan daha pahalıya patlar.karboksiterapi sormuştum 2500 fiyat vermişlerdi.ben o paraya sanırım 20 aya yakın ananas ihtiyacımı karşılarım.:))bide cildi de güzelleştiriyor.

Ben günde yarısını yiyorum.iki günde bir ananas.bu arada 7 değil 10 tl falan benim aldığım genelde.ayda 150 tl yapıyo:)aldığım kremler, karboksiler şunlar bunlar. yani inan daha pahalıya patlar.karboksiterapi sormuştum 2500 fiyat vermişlerdi.ben o paraya sanırım 20 aya yakın ananas ihtiyacımı karşılarım.:))bide cildi de güzelleştiriyor.
yaz geliyor malum zor bulunur eve saklamak lazım :) indirimdeydi migrostan aldım iki günde bi yeterli bence

Rapunzell gebelikte çok tükenmek sorun olabilirmiki acaba, çünkü kanı da sulandırma özelliği var.siz bir doktorunuza sorun olmazsa.

Benim de çatlaklarla başım dertte. Denemediğim yöntem kalmadı. Bu eksikti bunu da deneyeyim bakalım ne olacak. Eğer iyi gelirse bir ömür duacın olurum :KK71:

Hızlı kilo verdiğim için göbüşümde çatlaklarım var
Ara ara aklıma geldikçe üzülüyorum
Aptallığıma hayıflanıyorum
Hemen ananas almalıyım
Ameliyat sonrası ödemede iyi gelir hem :KK58:
Ayyy çok teşekkür ederim konu için

Kizlar ben lierac kullandm kucultu ama gecrmedi zatn 1 kutu kullndm bence
Dermolorıl alin 1mm olanndan sonrada lierac internet ten 1 kutu aln ben ole yapcam cunki intrnete guvnemiyom begenrsem gerckse aldigm urun yine aynisindan alcam normlde 145 tl internette 85 tl bnce iyi kese ile temizle sonra lierac sur ve dermolrlla yay. Ben para biriktiriyorum ve bunu uygulucam. Ama tabi 1 kutuda ise yaramaz en az 2 kutu ama Bn kese yapmadgm halde bidw kisti surkli banyoda yapmıyodum sürüp cok masaj yapmadan surup geciyodum ama yinede gozle gurunur fark vardi. Estetik merkezlerndede dermolorl uyguluyoar Kizlar Anca ole gecer

Bende dermaroller almıştım yüzüm için çok mantıklı aslında daha derine işlemesi için çatlak görünümünü azaltacak şeyleri sırasıyla deneyebiliriz her yapışta farklı birşey sürerek mesela e vitamini kakao yağı jojoba yağı aloe vera kantaron yağı gibi tamamen iyileştirebilecek birşey zaten yok amaç gözümüzü rahatsız etmicek kadar silik hale getirmek

Bende dermaroller almıştım yüzüm için çok mantıklı aslında daha derine işlemesi için çatlak görünümünü azaltacak şeyleri sırasıyla deneyebiliriz her yapışta farklı birşey sürerek mesela e vitamini kakao yağı jojoba yağı aloe vera kantaron yağı gibi tamamen iyileştirebilecek birşey zaten yok amaç gözümüzü rahatsız etmicek kadar silik hale getirmek
Canm ben bir suru yag aldm ama cogu sahte alirsan arifoglu falan al onlarda pahali

X