Gebeliğe Hazırlık Çatlama iğnesinin 12. Günü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benimde 12.günüm bugün bendede hayali bi çizgi çıktı emin olamadım. Ben 6-8-9-10. Günlerde test yaptım 9. Günden sonra silik çıktı hep bugün erken gebelik testinde hafif hayali zor görünen bi çizgi vardı. Bakalım yarın tekrar yapcm bi tık koyulaşck mı
Hayirlisi olsun insaallah. Benim testi gordunmu? Resimde gozukmuyo ama bende cok hayali bisey gordum sanirim ben adetim gecmeden yapamicam sanirim cok uzuldum boyle gorunce

Canım benimde 12.günüm bugün bendede hayali bi çizgi çıktı emin olamadım. Ben 6-8-9-10. Günlerde test yaptım 9. Günden sonra silik çıktı hep bugün erken gebelik testinde hafif hayali zor görünen bi çizgi vardı. Bakalım yarın tekrar yapcm bi tık koyulaşck mı
İnşallah koyulaşır bacım 🙏🏻

Hayirlisi olsun insaallah. Benim testi gordunmu? Resimde gozukmuyo ama bende cok hayali bisey gordum sanirim ben adetim gecmeden yapamicam sanirim cok uzuldum boyle gorunce
Evet gördüm canım benimkide ona çok yakındı bugün, dur bakalım 17.gün pozitif görenleri okudum. Moralimizi yüksek tutalım. Adet olmadığımız sürece hep bi umut vardır inşallah🥰

Evet gördüm canım benimkide ona çok yakındı bugün, dur bakalım 17.gün pozitif görenleri okudum. Moralimizi yüksek tutalım. Adet olmadığımız sürece hep bi umut vardır inşallah🥰
Evet kesinlikle oyle hep umut var insallah bu ay mutlu oluruzuyaaa

Eklentiler

• 20210403_183618.jpg
    20210403_183618.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 419
Valla canım açıkçası bişey göremedim adetin gecikmismi iğnenin kaçıncı günü
O testi yaptigimda ignenin 11ya 12ci gunuydu ne zaman yaptigimi unuttum takvime bakmam lazim. Gecen ayin 8de adet olmustum. Takvime gore bugun olmam lazim duphastonunda 10cu tableti bugun bitiyo. Test yapmaya korkuyorum artik bekleye bilirsem beklicem bir kac gun daha

Selam aleyküm kızlar ben hayla adet olmadım yumurtlamanın 19 20 günü dün idrar testi yaptım negatif olsaydı çıkardı niye adet olmuyorumki

Hayırlı geceler hanımlar benim 8 gün oldu adetim gecikti bugün doktora gittim ultrasonda da kandada bişey çıkmadı adet söktürücü yazdı yarin başlıycam artık umutlar bidahaki aya inşallah

Bebeğim benim testte göründü 12 gün ve bazı bünyelerde maalesef çıkıyor testte ve ben bundan sonraki tedavimde mutlaka iğneden sonra silikleşme olmaksızın 12-13-14-15-16 güne gelirsem inanacağım gebelik olduğuna genelde eğer gebelik var ise testlerin pozitifliği belirttiğim günlerde devam etmekte
İğneden sonra 12.günüm dün az daha koyuydu

Eklentiler

• 20220324_080311.jpg
    20220324_080311.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 196
X