Çatlatma iğnesi 12. Gün gebelik testim bakar mısınızz

Allah razı olsun inşallah sağ salim bebişlerimiz olur hepimizin 🙏Dikkat ettiğim hiçbir şey olmadı benim. Sadece doktorumu değiştirdim yani doktorumu buldum diyebilirim. Aynı tedaviyi uyguluyor ama yöntemleri farklı.Mesela femarayı adetimin 3. Günü başlattırıyor günde iki tane ama sabah akşam değil ikisini birden içmemi istedi. Yumurtamında 20mm geçmesini bekledi bir önceki doktorum 18mm de çatlatma iğnesini vuruyordu hemen. Artı olarak b12 ve balık yağı takviyesi aldım.
Anladım tesekkur ederim 🌸

Oncelikle hayırlı olsun insallah kucagina sağ salim almak nasip olsun darisida bana ve isteyen arkadaslarima olsun .bisey sormak istiyorum iğneden sonra dikkat ettiginiz biseyler oldumu yeme icme konusunda herhangi birsey akliniza gelen yardimci olursaniz yol gostermis olursunuz :)
Teşekkür ederim Canan hanım Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip Etsin. Hayır bişeye dikkat etmedim valla ne yalan söyleyeyim normal günlük yaşantıma devam ettim

Kızlar bugün çatlatma iğnemin 12. Günü gebelik testim silik çıktı dün daha silikti bugün daha belirgin sizce iğnenin etkisi mi hala ?
Benim dün yaptığım gebelik testi 11. Gunde bu şekilde çok silikti nasıl ilerledi acabaa sizin gebelik varmiydi 🙈

Evet canım 12.gün ve 13. Gün yapmaya devam ettim gittikçe koyulaştı sonra kan verdim. İnşallah seninde pozitiftir 🙏

X