Aşılama Çatlatma iğnesi 15.gün 😔

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Susame

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2021
32
8
32
Kızlar merhaba eskı konular uzerınden sormak ıstemedım. Ben klomen kullanımı sonrası 19 ekimde çatlatma iğnesi oldum iğneden sonraki 12.gün kan testi verdım maalesef 0.293 cıktı yanı negatif bugun 15.gün ve 1-2 gune adet olmayı beklıyorum 😔sanırım bu degerın yukselme ihtimalı yok bu sekile olup degerı yukselen var mı ya da ne zaman adet oldunuz ortalama?

Bugün erken değil normal gebelik testi yaptım bugün 13. Gün ve silik çizgi mevcut doktorum 4-5 gün sonra tekrar kanda baktırmamı söyledi 5 in üzeri beta pozıtıf sayılıyor dedi
Evet benim ilk 16 çıktı ama 10. Günden başladım test yapmaya hep negatifti 14. Gün testte pozitifi gördüm gidip kan verdim

benim sürekli idrar testlerim çift çizgi 10.günden bugune kadarda silik çift çizgi çıkıyor geçen ayda ovıtrelle olmuştum iki iğne etkisi çabuk çıkmıyor vücuttan diyolar ama bilmiyorum bu haftada olmazsam yine kan testi veririm

Ben dün doktora gittim arkadaşlar iğneden sonra 14. Gün test yaptım negatif çıktı doktor dedi çok erken yapmışsın iğneden değil yumurta çatladığından 14-15 gün sonra çıkar . O mantıkla 10. Günü test yapmışım negatif oldu haliyle . Progestanj cuma akşamı bıraktım doktor dört güne adet olursan tedaviye devam olmazsan umutlanabilirsin dedi ama her an adet olcakmışım gibi ağrılar var akıntım çok fazla normalde bende öyle akıntı makıntı olmaz . Ama ilk günlerdeki gibi değilim artk saldım kafaya takınca daha kötü şurada okumadığım forum kalmadı çılgınlarca insanların öykülerini takip ettim :)

Ben dün doktora gittim arkadaşlar iğneden sonra 14. Gün test yaptım negatif çıktı doktor dedi çok erken yapmışsın iğneden değil yumurta çatladığından 14-15 gün sonra çıkar . O mantıkla 10. Günü test yapmışım negatif oldu haliyle . Progestanj cuma akşamı bıraktım doktor dört güne adet olursan tedaviye devam olmazsan umutlanabilirsin dedi ama her an adet olcakmışım gibi ağrılar var akıntım çok fazla normalde bende öyle akıntı makıntı olmaz . Ama ilk günlerdeki gibi değilim artk saldım kafaya takınca daha kötü şurada okumadığım forum kalmadı çılgınlarca insanların öykülerini takip ettim :)
Kesinlikle psikolojim bozuldu kiminin yazdığına göre olumlu düşünüyorum kimininkine göre olumsuz düşünüp moralim bozuluyo benimde 2.ci ilaç tedavim ben iğne olduğum gün itibari ile evde erken gebelik testi yaptım negatifti bugün iğneden sonraki 16.gün adetim e 3-4 gün var.Bu ay zaten umudum yok ve bişey hissetmiyorum bir sonraki ay aşılama mı tüp bebek mi karar vermek için bu ayı boş geçmeyelim ilaç tedavisi uygulayalım dedik.ama yorumun için çok sağol en azından bilgi sahibi oluyoruz

Kesinlikle psikolojim bozuldu kiminin yazdığına göre olumlu düşünüyorum kimininkine göre olumsuz düşünüp moralim bozuluyo benimde 2.ci ilaç tedavim ben iğne olduğum gün itibari ile evde erken gebelik testi yaptım negatifti bugün iğneden sonraki 16.gün adetim e 3-4 gün var.Bu ay zaten umudum yok ve bişey hissetmiyorum bir sonraki ay aşılama mı tüp bebek mi karar vermek için bu ayı boş geçmeyelim ilaç tedavisi uygulayalım dedik.ama yorumun için çok sağol en azından bilgi sahibi oluyoruz
Hiç üzülme gerçekden sal gitsin . Burda okuduklarımdan dolayı bir hafta erkenden erkenden hep test yapmaya başladım ama doktor dediki görebilmen imkansız adetinin geçmesini beklemek zorundasın çünkğ her bünye bir değil biz insanladın belirtilerinş kendimizinki ile kıyaslamakda boğulurken asıl süreci geçiştiren biz oluyoruz. Çünkü stres psikolojik düşüklük bunlar hep etkileyen şeyler . Şuan inanın test yapasım bilr yok olursa olur olmazsa da keyfi bilir :)

Kızlar az önce predoctor erken gebelik testi yaptım anında silik çizgi çıktı. İğneyi yapalı 11 gün oldu. Şimdi kan vermeye gidiyorum. 2 gün önce kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı. Sizce hamile olabilir miyim? Görüntüyü siteden bir türlü yukleyemedim

Merhaba çatlama iğnesinden sonra gebelik oldumu

Merhaba benimde ovitrelleden sonra ki 16. Günüm bugün adet günümde henüz olmadım benimde akıntılarım var beyaz ara ara az az oluyor sizin durumunuz ne oldu acaba

X