Aşılama Çatlatma iğnesi oldum

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Gulcan20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
5
4
24
Herkeslere selamlar
21 Eylül'de çatlatma iğnesi oldum doktorun yapmam için söylediği her şeyi yaptım dediği günlerde birlikte oldum bugün 7 Ekim ve adet gördüm çok üzgünüm ikinci bir aşılama olurmuyum yoksa.baska bir tedavimi olucam benim gibi olup sonrasında hamile kalan varsa bana bir umut olabilirmisiniz ?

Herkeslere selamlar
21 Eylül'de çatlatma iğnesi oldum doktorun yapmam için söylediği her şeyi yaptım dediği günlerde birlikte oldum bugün 7 Ekim ve adet gördüm çok üzgünüm ikinci bir aşılama olurmuyum yoksa.baska bir tedavimi olucam benim gibi olup sonrasında hamile kalan varsa bana bir umut olabilirmisiniz ?
Merhaba geçmiş olsun tüp bebek düşünüyor musunuz sonra ki asama bu ama 2 3 aşılama yaptıranlar da var bende ilk asilama da negatifi gördüm şimdi bı kaç ay sonra ikinci aşılama düşünüyorum

Herkeslere selamlar
Asilama 3 e kadar yapiliyo istege gore. Sonrasi icin tup bebege yonlendiriyorsunuz

Eğer bir daha ki aşılarda cevap alamazsam onu da bilmiyorum yapar mı doktor bey en sonunda tüp bebek demişti yarın gidicem doktoruma inşallah olumlu konusur isteyen herkese sizede inşallah nasip eder rabbim teşekkürler

Eğer bir daha ki aşılarda cevap alamazsam onu da bilmiyorum yapar mı doktor bey en sonunda tüp bebek demişti yarın gidicem doktoruma inşallah olumlu konusur isteyen herkese sizede inşallah nasip eder rabbim teşekkürler
Hikayenizden bahseder misiniz yaşınız kaç esinizde sizde bı sıkıntı var mı rahim filmi çekildiniz mi ne zamandır istiyorsunuz klomen falan kullandınız mı

Herkeslere selamlar
Bence 1-2 ay ara ver canım yani kendin takip et sonra tekrar denersin ard arda aşılama yıpratıcı olabilir ben aşılamaya daha geçmedim ama 1 ay ara verdim kendi haline bırakacağız

X