Çatlatma iğnesi önce ve sonrası ilişki

zarifbirhanimm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
10
2
21
Kızlar çatlatma iğnesi vurundum gece 12 den sonra 36 saat tamamlanmış olacak fakat biz eşimle yarım saat önce ilişkiye girdik yani yumurtq catlamadan 2 saat önce iliski yaşamış olduk doktor 36 saat sonra ilişki demişti bunun bi sakıncası olur mu tekrar mı ilişki olması gerekiyor 12 den sonra belli bir saati var mı yarın gün içinde ilişki olsa bu zamanı kaçırmış mı olurum hamilelik için problem olur mu

Kızlar çatlatma iğnesi vurundum gece 12 den sonra 36 saat tamamlanmış olacak fakat biz eşimle yarım saat önce ilişkiye girdik yani yumurtq catlamadan 2 saat önce iliski yaşamış olduk doktor 36 saat sonra ilişki demişti bunun bi sakıncası olur mu tekrar mı ilişki olması gerekiyor 12 den sonra belli bir saati var mı yarın gün içinde ilişki olsa bu zamanı kaçırmış mı olurum hamilelik için problem olur ms

Sperm içinde 72 saate kadar canlı kalabilir yumurta da aynı şekilde 2 gün kalabilir sonuç ne canım gebemisin🙈
Evet canım doğru 13. günüm bugün yarın veya diğer gün kan vericem sonucu öğrenmek için ya 10. gün test yapmıştım negatifti bakalım bende merak ediyorum sonucu yazarım canım 💖

X