Çatlatma ignesi ovitrelle

kcby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
81
24
29
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle uzun zamandır gebelik tedavisi görüyorum. Bu ay yine klomen ovitrelle progestan kullandım. Igneyi vurulduktan sonra test pozitif çıkıyor biliyorum. 6 Aralık ta igneyi vuruldum bugün 12. Gün. Dün test yaptım negatif çıktı bugün yaptım silik çizgi çıktı. Bu iki testlerin de markaları farklı. Sizce ne demek oluyor hamile olma ihtimalim olabilir mi. Test fotosu yükleyebilirsem yuklücem

Üstte ki negatif olanı dün yaptım. Alttaki silik olanı bugün yaptım

Eklentiler

• 20231218_192842.jpg
    20231218_192842.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 146
Kızlar mesajımı hiç gören yokmu acaba ya. Bugün yine test yaptım silik çıktı bugün igne olduğum günden itibaren 14. Gün

Kan veremez misin. Negatuften sonra silik çizgi belirtmesi gebelik işareti bir kaç gün koyulasmayi takip et. Ben ilk seferinde de 14.gun silik çizgiyle öğrenmiştim ama kaybettim kalp atışı olmadi. Yeniden kulla dimi ve bugün 19 günüm

Kan veremez misin. Negatuften sonra silik çizgi belirtmesi gebelik işareti bir kaç gün koyulasmayi takip et. Ben ilk seferinde de 14.gun silik çizgiyle öğrenmiştim ama kaybettim kalp atışı olmadi. Yeniden kulla dimi ve bugün 19 günüm
Bugün 19. Gününüz mü test yaptınız mı

Ben koyulasmayi takip edip öyle kana gitmek istiyorum pazartesi giderim büyük ihtimal... Erken öğrenmek stresten başka birsey değil yaşadım biliyorum

X