Çatlatma iğnesi sonrası beta değeri

fatoss95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
62
16
28
Kızlar selam yeni üye oldum. Bilginize ihtiyacım var. 12 Ocak regl oldum. Adetimin 12. Günü çatlatma iğnesi vuruldum. Ayın 27 sinde test yaptım silik pozitif gördüm iğne etkisi diye düşündüm ama doktorum iğnenin etkisi yok. Kan testi istedi adete 10 gün kala 27 çıktı değerim. Bugün de kan verdim adetime bir hafta var. İğne vurulalı da bir hafta oldu. Değerim 11 çıktı :KK43:( Umut var mı sizce

Kızlar selam yeni üye oldum. Bilginize ihtiyacım var. 12 Ocak regl oldum. Adetimin 12. Günü çatlatma iğnesi vuruldum. Ayın 27 sinde test yaptım silik pozitif gördüm iğne etkisi diye düşündüm ama doktorum iğnenin etkisi yok. Kan testi istedi adete 10 gün kala 27 çıktı değerim. Bugün de kan verdim adetime bir hafta var. İğne vurulalı da bir hafta oldu. Değerim 11 çıktı :KK43:( Umut var mı sizce
Düşüş kötü canım kimyasal gebelik yaşadın sanırım bir daha test ver yarın istersen

G
Düşüş kötü canım kimyasal gebelik yaşadın sanırım bir daha test ver yarın ist
Düşüş kötü canım kimyasal gebelik yaşadın sanırım bir daha test ver yarın istersen
İğne etkisi azalmıştır diye düştü sandım ama söylediğinde bi ihtimal canım :KK43:( kimyasal gebelikte tekrar yükselmiyor mu?

Çok erken vermişsin sakın bidaha yapma öyle o beyanın yükselişi gayet normal iğne etksiinden çıkmış o benimde iğnenin 11. Günü test çift çizgiydi şimdi hiç yok mesela
İğne diye bende düşündüm ama doktorum etkilemez dedi o kafamı karıştırdı çok pişman oldum zaten canım insan bi umut seviniyor. Senin şimdi tamamen geçti o zaman etkisi regl ne kadar kaldı? Benim bir hafta var

İğne diye bende düşündüm ama doktorum etkilemez dedi o kafamı karıştırdı çok pişman oldum zaten canım insan bi umut seviniyor. Senin şimdi tamamen geçti o zaman etkisi regl ne kadar kaldı? Benim bir hafta var
2 gün geçti ama bugün geldi

Arkadaşlar çizgi hafif silik çıktı hamilemiyim acaba bugün çatlatma ognesinin 16ci günü

Eklentiler

• IMG_20230130_232649.jpg
    IMG_20230130_232649.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 850
Benimde yarın iğne vurulduğum günden bu yana 13 gün olacak yarın kan verecem hepimiz güzel sonuçlar alırız inşallah

Yaa sevinmek istiyrum deliler gibi ama korkuyorum keseyi bebeği ultrasonda tam görmeden inanamicam galiba 🙂🙂♥️

X