Çatlatma iğnesi sonrası ovulasyon testi

Gizemm10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
39
9
24
Merhabalar arkadaşlar kliman kullandım sonra ovıtrelle çatlatma iğnesi kullandım iğne sonrası 14.günüm ovulasyon testim hala pozitif normalde yumurtlama 14 gün sonrası adet olmak gerekir ümitlenmek istemiyorum biraz daha geçince kan vericem

Eklentiler

• 9F767509-4D14-42B3-ACE7-EFF0A850B343.jpeg
    9F767509-4D14-42B3-ACE7-EFF0A850B343.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 108
  • EA92951F-2D5F-42BC-A4BD-2DFD783EBE4E.jpeg
    EA92951F-2D5F-42BC-A4BD-2DFD783EBE4E.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 113
Bence gebelik testi de yapın hamile olabilirsiniz hamileyken de lh hormonu yukseliyomus bı deneyin isterseniz varsa çıkar zaten

Yapınca at canım benimde bugün 13.günüm ovitrelle sonrası adet olucakmışım gibi belirtilerim var o yüzden bende korkuyorum test yapmaya 15te yapıcam
Erken gebelik böyle çıktı canım benim iğne sonrası 13 14 15 .gün ovulasyon testi yaptım bence o sonucu gösteriyor gibi yarın kan vereyim kesin sonuç belli olur da bence elinde varsa ovulasyon testini yap

Eklentiler

• 2B979476-36F0-4ECA-85CA-C2A56C37DF37.jpeg
    2B979476-36F0-4ECA-85CA-C2A56C37DF37.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 106
  • 9A8E112C-64D9-41BF-B350-8F08ADE85DEF.jpeg
    9A8E112C-64D9-41BF-B350-8F08ADE85DEF.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 97
Merhabalar arkadaşlar kliman kullandım sonra ovıtrelle çatlatma iğnesi kullandım iğne sonrası 14.günüm ovulasyon testim hala pozitif normalde yumurtlama 14 gün sonrası adet olmak gerekir ümitlenmek istemiyorum biraz daha geçince kan vericem
Gizem hanım pcosunuz varmı. Benimde bugün 16. Günüm iğneden sonra kaset test yaptım negatif

Gizem hanım pcosunuz varmı. Benimde bugün 16. Günüm iğneden sonra kaset test yaptım negatif
Bide şuna dikkat ettim ovulasyon testim sürekli pozitif çıkma gibi bir durumu hiö yaşamadım ilk defa adet dönemine yakın 3 gün üst üste pozitif çıktı sonra erken gebelik testi yaptım yarın netleşir bakalım

Erken gebelik böyle çıktı canım benim iğne sonrası 13 14 15 .gün ovulasyon testi yaptım bence o sonucu gösteriyor gibi yarın kan vereyim kesin sonuç belli olur da bence elinde varsa ovulasyon testini yap
Elimde ovülasyon yok canım çarşamba sabahı yaparım adet olmazsam yarın olucakmışım gibi bi his var şuan

Doktor kist yok Pcos yok yatkınlık biraz var sorun yok demişti bilmiyorum ki yarın kan verivem bakalım sizce iğne etkisi geçmemişmidir
Kaç gün oldu size iğne etsiki normalde 12-14. Günde geçiyormuş... Ama kişinin bünyesine görede değilebiliyor. Ben o yüzden erken yapmak istemedim testi iğne etkisi olabilir diye

Bencede hamilesiniz. Anlattıklarınıza bakılarak sonuç pozitif gözüküyor hakkınızda hayırlısı olsun ☺️

Bencede hamilesiniz. Anlattıklarınıza bakılarak sonuç pozitif gözüküyor hakkınızda hayırlısı olsun ☺️
Bende herhangi bir belirti yaşamadım ara ara kasıklarıma ağrı giriyor şişkinlik hissi fazla bence en önemlisi kafaya takmamak akışına bırakmak ben öylesine test yaptım inşallah öyledir Allahım hepimize nasip etsin inşallah 🌸🌸

Kaç gün oldu size iğne etsiki normalde 12-14. Günde geçiyormuş... Ama kişinin bünyesine görede değilebiliyor. Ben o yüzden erken yapmak istemedim testi iğne etkisi olabilir diye
Bugün iğneden sonraki 15 .günüm erken gebeliği bugün yaptım onun dışında elimde ovulasyon var ya onu yaptım 3 gün t çizgisi aşırı koyu çıktı onan şüphelendim biraz

Ama yinede ümitlendirmek istemem.. dediğim gibi bünyeden bünyeye fark edebiliyor
Bugün iğneden sonraki 15 .günüm erken gebeliği bugün yaptım onun dışında elimde ovulasyon var ya onu yaptım 3 gün t çizgisi aşırı koyu çıktı onan şüphelendim biraz
Testerinize az önce baktımda bence kesin hamilesiniz. Gebelik testiniz çok belirgin çıkmış. Bide 15 gün iğnenin etkisi kalmamıştır diye umut ediyorum. Doktorum benden 12. Gün test istemişti ama ben vermedim kan testini bugün kaset test yaptım negaitifti. Bence sizde kesin var. Bide iğneyi vurduğunuz günüdemi saydınız yoksa iğneden ertsi günle birliktemi 15. Gün

Ama yinede ümitlendirmek istemem.. dediğim gibi bünyeden bünyeye fark edebiliyor

Testerinize az önce baktımda bence kesin hamilesiniz. Gebelik testiniz çok belirgin çıkmış. Bide 15 gün iğnenin etkisi kalmamıştır diye umut ediyorum. Doktorum benden 12. Gün test istemişti ama ben vermedim kan testini bugün kaset test yaptım negaitifti. Bence sizde kesin var. Bide iğneyi vurduğunuz günüdemi saydınız yoksa iğneden ertsi günle birliktemi 15. Gün
İğne olduktan ertesi günü saydım yani 14ünde öğleden önce 11 de oldum bugün ayın 29 u gebelik testim öyle kuruduktan sonra belirginleşti baya

Merhaba canım ovulasyon yaparken su icmeye dikkat ettin mi peki benimde ignemin 16. Günü bugün ovulasyon testim pike yakın çıktı bir gebenin gunlugunun testi sanırım senin ki de
IMG20240131094742.jpg

Merhaba canım ovulasyon yaparken su icmeye dikkat ettin mi peki benimde ignemin 16. Günü bugün ovulasyon testim pike yakın çıktı bir gebenin gunlugunun testi sanırım senin ki de Eki Görüntüle 3379049
Merhabalar su içmeye dikkat etmedim benimki de bir gebenin günlüğü en güzeli birkaç gün tekrarlayın eğer ikinci çizgi çok daha koyulaşırsa gebelik testi yaparsınız Allah gönlünüze göre versin 🙏🏻🌸

X