Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi sonrası ovülasyon testinin sürekli pozitif olması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bende çarşamba vuruldum birlikçe ilerleyelim bu süreçte ozaman
Sevinirim ☺️ üç gün olarak mi degerlendrdin yumurtlama günlerini? Ben Çarşamba Perşembe cuma değerlendirdim. Kasikladimda belimde ve bacağıma vuran ağrılarım var acaba tutunma mıdır diye düşünüyorum. Bat tarihin ne zaman benim 28 Ağustos

Sevinirim ☺️ üç gün olarak mi degerlendrdin yumurtlama günlerini? Ben Çarşamba Perşembe cuma değerlendirdim. Kasikladimda belimde ve bacağıma vuran ağrılarım var acaba tutunma mıdır diye düşünüyorum. Bat tarihin ne zaman benim 28 Ağustos
Canım benim bat tarihim 23 ağustos ben ben 4 gün olarak değerlendirdim çarşamba perşembe cuma ve cumartesi olarak. Bende ikinci gün ve üçüncü gün hissedilir kasık ağrısı oldu. Bugün daha iyiydim arada mide bulantım oluyor ilacın yan etkisidir diye düşünüyorum. Sende belirtiler ne oldu iğneden sonra

Canım benim bat tarihim 23 ağustos ben ben 4 gün olarak değerlendirdim çarşamba perşembe cuma ve cumartesi olarak. Bende ikinci gün ve üçüncü gün hissedilir kasık ağrısı oldu. Bugün daha iyiydim arada mide bulantım oluyor ilacın yan etkisidir diye düşünüyorum. Sende belirtiler

Canım benim bat tarihim 23 ağustos ben ben 4 gün olarak değerlendirdim çarşamba perşembe cuma ve cumartesi olarak. Bende ikinci gün ve üçüncü gün hissedilir kasık ağrısı oldu. Bugün daha iyiydim arada mide bulantım oluyor ilacın yan etkisidir diye düşünüyorum. Sende belirtiler ne oldu iğneden sonra
Afedersin iğneden sonra ishal oldum hâlâ devam etmekte. İğne sonrası arada girip çıkan kasik bel ve bacak ağrılarım var. İgnenin ikinci günü bildiğin bıçak saplanır gibi olmustu tam çatladı heralde dedim. Bı de ovulasyon testi hem koyu çıkıyor

Bende ovülasyon testi yapmadım çatladı mı onuda bilmiyorum ilk defa clomen artı ovitrelle çatlatma oldum çok merak ediyorum kan testini ne zaman vereceksin

Bende ovülasyon testi yapmadım çatladı mı onuda bilmiyorum ilk defa clomen artı ovitrelle çatlatma oldum çok merak ediyorum kan testini ne zaman vereceksin
Bende çatlama sonrası gitmedim doktora çatlama oldmu bilemiyorum ama uzayan yumurta akı kıvamındaki akıntıyı gördüm. İnşallah olmustur. 10 gün sonra düşünüyorum kan vermeyi sen?

Kızlar bir şey soracağım ben sabah 10 da iğne oldum yarın akşam 10da dedi doktor ilişkiyi ilişkiyi daha öncesinde de yapmışsınız neden acaba? @Tambikedi E Erkencikus28
Canım benim doktorum da seninki gibi ertesi gün akşam ondan sonra demişti ilişkiye ama eşim üçüncü günü yani catlamanin olacağı gün iş seyehati çıkınca sperm içerde bekler diye ilk günü de değerlendirdik. Sonra iptal olunca üçüncü günü de değerlendirdik

Ovülasyon testi aldığım sayfanın sahibi de öyle dedi. Lh hormonu fazladır dedi. Ama ne bileyim biri de kiste donerse de pozitif olur deyince dünden beridir içim içimi yiyor inşallah öyledir. İgnenin etkisidir
İğnede hcg olduğundan pozitif cıkıyor

Canım benim doktorum da seninki gibi ertesi gün akşam ondan sonra demişti ilişkiye ama eşim üçüncü günü yani catlamanin olacağı gün iş seyehati çıkınca sperm içerde bekler diye ilk günü de değerlendirdik. Sonra iptal olunca üçüncü günü de değerlendirdik
Anladim canım brn önceki günler yapicaz mi dedim yumurtaların büyümeden catlamasini istemeyiz dedi bilginiz olsun

Sadece parol kullanmami söyledi. Anlayamadım bende. Sizin de mi tedaviyle oldu bebisiniz sağ salim kucaklayin💕
Merhaba tedavin pozitif olsun İnşallah 🤗 çatlatma iğnesi hcg içerdiği için ovulasyon pik çıkar hcg bitene dek. Hamile olduğumuz da da ovulasyon pik çıkıyor :) iğne etkisi geçtiğinde normale dönmeye başlar test. Kist falan yoktur yani😇

Kızlar bir şey soracağım ben sabah 10 da iğne oldum yarın akşam 10da dedi doktor ilişkiyi ilişkiyi daha öncesinde de yapmışsınız neden acaba? @Tambikedi E Erkencikus28
Yani öncesinde ilişki yaşamasanda olur benim ki tamamen kendi kafamın rahat etmesiyle ilgiliydi yoksa benim doktorumda 24 saat sonra başla dedi

Merhaba tedavin pozitif olsun İnşallah 🤗 çatlatma iğnesi hcg içerdiği için ovulasyon pik çıkar hcg bitene dek. Hamile olduğumuz da da ovulasyon pik çıkıyor :) iğne etkisi geçtiğinde normale dönmeye başlar test. Kist falan yoktur yani😇
Ya teşekkür ediyorum 💕 kızımda ilk ovulasyon testiyle öğrenmiştim hamilelgimi inşallah bunda da böyle olur🥰

X