Çatlatma ignesi sonrasi

Yok bakılmadı ama güzelmiş değeriniz, ama o değerle ilgili durumları bilmiyorum deneyimlemedim
Bu gün tekrar gittim ama gebelik idrar teslim çok siliklesti bta baktırdım rahim duvari 12 cm iyi şuan dedi doktor bu gün belli olur gebelik varmi yokmu dedi

Eklentiler

• IMG_0797.jpeg
    IMG_0797.jpeg
    114,8 KB · Görüntüleme: 22
Bende çatlama iğnesi oldum ve tam 6. Günümde lekelenmem oldu kahverengi ve pembemsi hiç kırmızı görmedim 3 gun boyunca oldu 4. Günde damla damla geldi birdaha da olmadı yazdım buraya anlattım durumumu ilacın yan etkileri falan dediler bildiğimiz yerleşme kanaması gibiydi. Bende anlamadım 30 Aralık vuruldum bugun iğnenin 20. Günü ama hala adet olmadim normalde gebelik yoksa 16. 17. Günü olunabiliyormus. Kasiklarim ağrıyor 4 gündür ama yok gelmiyor adet 15. Gun Verdim kan negatif ti o günden beri vermedim gebelik testim silik çıktı.
Gittim doktora şimdi ondan geliyorum yumurtalar çatlamış dedi sıvı var şuan rahimde dedi oda kist patlamış olabilir dedi ama benm hiç kıstım yoktu çok şaşırdım birde iğneyi yaptırdığımız seviyede catlamiyor 24 22 20 de çatlamış 3 yumurta bende çok şaşırdım sizde şuan Bi belirti varmi

Bende çatlama iğnesi oldum ve tam 6. Günümde lekelenmem oldu kahverengi ve pembemsi hiç kırmızı görmedim 3 gun boyunca oldu 4. Günde damla damla geldi birdaha da olmadı yazdım buraya anlattım durumumu ilacın yan etkileri falan dediler bildiğimiz yerleşme kanaması gibiydi. Bende anlamadım 30 Aralık vuruldum bugun iğnenin 20. Günü ama hala adet olmadim normalde gebelik yoksa 16. 17. Günü olunabiliyormus. Kasiklarim ağrıyor 4 gündür ama yok gelmiyor adet 15. Gun Verdim kan negatif ti o günden beri vermedim gebelik testim silik çıktı.

Bence kesinlikle kan vermen gerekiyor zaten çoğu insanda adete 3 gün 4 gün kala kanda pozitif çıkıyor iki kimyasal gebelik geçirdim ikisinide son iki gün kala kanda çıktı olma ihtimali çok yüksek bence bir kan verin benimde karsik ağrılarım ve gohus hassasiyetin var betam 3 e düştüğü halde şuan daha belirginlesti bilmiyorum ilacın etkisi beta 0laninca geçer dedi doktor geçmiştir çoktan 1 hafta sonra tekrar gidicem bilmiyorum ya hakkımızda hayırlısı olsun ama sizin için içimden bir ses hamile olduğunuzu söylüyor inşallah yanilmam

Insallah canım inşallah hamileyimdir bekliyorum ama birazdaha varsa bile beta yüksek çıksın istiyorum yoksa hayırlısı tabi Rabbım hepimize dek düz versin

X