Çatlatma iğnesi ve sık idrar

mislina2

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2023
221
77
Kızlar ben bugün çatlatma iğnesi oldum ama sürekli idrara çıkasım geliyor yani bende anlamadım sizce iğnenin etkisi olabilir mi? Klomen de kullandım

Bende vurundum bir hafta oldu ama hiç öyle birşeyin olmadı benimde adet olacak gibi ağrım oluyor ara ara

İğne hcg hormonunuzu yükseltiyor bu yüzden vücudunuz kendini olmasa bile hamile zannediyor, muhtemelen o yüzdendir.

Anladım yani şu an test yapsam iki çizgi görünür mü 😃 hiç görmedim sırf görmek için yani 😅😅
Görünür ben yapmıştım, gerçek olmasa da görmek hoştu🤣 ama siz yapmayın boşa harcamayın. Bu arada en az on gün boyunca pozitif çıkar testiniz. 15. Günden önce sakın test yapmayın kafayı yersiniz, iğne etkisi geçmemiş olabilir. Denendi🥲🤣

Görünür ben yapmıştım, gerçek olmasa da görmek hoştu🤣 ama siz yapmayın boşa harcamayın. Bu arada en az on gün boyunca pozitif çıkar testiniz. 15. Günden önce sakın test yapmayın kafayı yersiniz, iğne etkisi geçmemiş olabilir. Denendi🥲🤣
Doktorum da günün geçmeden sakın test yapma dedi ilk başta anlamadım ama şu an anlıyorum sanırım 😅 teşekkür ederim bilgi için 🤗

X