Çatlatma iğnesi !!

Fiskoskkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2017
55
24
27
kızlar merhaba çatlatma iğnesini vurulalı 8 gün oldu ama maalesef hiçbir belirtim olmadı sadece ilişki gününün sabahı geceye kadar yürüyemeyecek durumda kasık agrım oldu o kadar :110::110: benım gıbı olup gebe kalanınız var mı :dua: 2 senedir çocuk istiyoruz ilk iğnem :KK17:

zaten belirti bekleme. hiçbir belirti olmuyor. belirtiler gebeliğin 6.haftasında başlıyor. o yüzden umudunu kesme rabbim gönlüne göre versin.

kızlar merhaba çatlatma iğnesini vurulalı 8 gün oldu ama maalesef hiçbir belirtim olmadı sadece ilişki gününün sabahı geceye kadar yürüyemeyecek durumda kasık agrım oldu o kadar :110::110: benım gıbı olup gebe kalanınız var mı :dua: 2 senedir çocuk istiyoruz ilk iğnem :KK17:
Merhaba canım benimde bugun igne vurulali 8 gün oldu bende de hicbir belirti yok :KK12:

Insallah canim insallah... paylasirim tabi ki. Aslinda yarin bir test yapsam mi diyorum 9.gün :110:
Walla bende kendimi tutamıyorum ama herkes yanılta biliyor demiş galiba ilacın wucuttan atılmasını beklesek daha iyi ben bayramın ilk günü yapmayı düşünüyorum testi :KK43:

X