Çatlatma iğnesi

ezgiya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
43
9
23
Merhaba yumurta geliştirici ilaç kullandım bir folikül 15 mm oldu cumartesi günü çatlatma iğnesi yapacağım ama bu konularla ilgili tam olarak bilgi verir misin nelere dikkat etmek gerekiyor ne yapmak gerekiyor vs. Şimdiden teşekkür ederim

Stres yapma yeter
Göbekten vurcaklar
.1gün snrada yumurta toplamaya operasynuna grcksn

Çatlatma iğnesi olduktan birkaç saat sonra yumurtan çatlamış olacak
Eğer normal yolla deniyorsan ilişki yaşamalısın o günü değerlendirmelisin

Doktor 36 saat dedi?
Tam hatırlamıyorum ben de yapmıştım çünkü
Kaç saat sonra olacağını ama yine bi sor doktoruna. Günü değerlendirmelisin zaman geçmesin.çok
Zaten kendini takip edersen çatlama sırasında bi akıntı gelir ve kasık ağrıların çok olur. İlişki sırasında ağrı bile yapar

Tam hatırlamıyorum ben de yapmıştım çünkü
Kaç saat sonra olacağını ama yine bi sor doktoruna. Günü değerlendirmelisin zaman geçmesin.çok
Zaten kendini takip edersen çatlama sırasında bi akıntı gelir ve kasık ağrıların çok olur. İlişki sırasında ağrı bile yapar
Çok teşekkür ederim ❤️

Çok teşekkür ederim ❤️
Rica ederim
Ben de bugün ikinci gebeliğimi öğrendim darısı inşallah size. İlki çok zordu. 1 sene boyunca peşine düştük en son aşılama yaptık tuttu. Sonra zehirlendim erken aldılar 1.5 ay küvözde kaldı. Şimdi 1 yaşında çok tatlı maşallah
Size de nasip olsun inşallah

Rica ederim
Ben de bugün ikinci gebeliğimi öğrendim darısı inşallah size. İlki çok zordu. 1 sene boyunca peşine düştük en son aşılama yaptık tuttu. Sonra zehirlendim erken aldılar 1.5 ay küvözde kaldı. Şimdi 1 yaşında çok tatlı maşallah
Size de nasip olsun inşallah
Aminn inşallah size de hayırlı doğumlar🫶🏻

Doktor 36 saat dedi?
Sakın 36 saati bekleme bence çünkü iyi bir doktorun bugün çatlamadan hemen öncesinde olan ilişki daha önemli dediği videosunda gördüm bende 36 saat sonra yapmıştım geçen aya sonuç 0 hatta 3 cmlik nur topu gibi de bir kist

X