Çatlatma iğnesi

dwrnky63

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
33
2
29
Arkadaşlar merhabalar 11 martta çatlatma iğnesi yaptırdım sabah 10 gibi 12 mart akşam 22:00 ilişki oldu, doktor 36 saat sonra demişti.
21 martta kan testi yaptım negatif çıktı test için acele mi ettim.
Biraz yardımcı olur musunuz?

Bence bekle birkaç gün daha bende 10 gun sonra test yaptım ikiside silik çıktı kan verdım 4.51 cıktı ama iğnenin etkisimi geç döllenmemi bilemiyorum en az 14 gun deniyor gerci suan yaptırabılırsın adet geçikmen var mı varsa kesin yaptır

28 mart adet günüm bence iğne etkisi geçti, çünkü 21 martta yaptığım kan testinde 1.20 cıktı normalde de yaptigimda negatifken ayni sonuç 1 adet gününden 3 gün geçsin belli olur çünkü adetim çok düzenli

28 mart adet günüm bence iğne etkisi geçti, çünkü 21 martta yaptığım kan testinde 1.20 cıktı normalde de yaptigimda negatifken ayni sonuç 1 adet gününden 3 gün geçsin belli olur çünkü adetim çok düzenli
Evet bekleyin adetiniz geçerse 2-3 gun zaten hamilesinizdir ama psikolojik olarakta gecıkme yapabılır iğnenin geciktirme etkısı varmıs galıba

1 gün geçti ama tuaf adet sanısına benzer bi tatlı tatlı ağrılar var , rahatsız edici değil.
Inşallah akşama kadar adet olmam 🤭

Merhaba , hamile misiniz bende 21 marta iğne oldum şuan ağrılarım var adetime de 3 gün

Merhaba , hamile misiniz bende 21 marta iğne oldum şuan ağrılarım var adetime de 3 gün
Hamile değilim die biliyorum yani çok karışık kan testi negatif idrar negatif ama hala adet olmadım, fakat bugün kahve rengi bi leke geldi adet sandim değil sadece leke olarak kaldı şuan bisi yok
Sadece sol kasık biraz ağrılı

İnşallah o yerleşme kanamasıdır ve hamilesinizdir doktorunuz çatlatma iğnesinden sonra duphaston die bi ilaç verdi mi , bana onu verdi bu arada benim sağ tarafta 2 cm çikolata kistim var sizin var mı böyle sıkıntınız

İnşallah o yerleşme kanamasıdır ve hamilesinizdir doktorunuz çatlatma iğnesinden sonra duphaston die bi ilaç verdi mi , bana onu verdi bu arada benim sağ tarafta 2 cm çikolata kistim var sizin var mı böyle sıkıntınız
Yok kist vs gibi bi sıkıntı yoktu bende , folik asit vitaminler bide progestan verdi düşük önleyici hala da adet olmadım cuma günü dr gidecem ,
Çünkü eger kanka görünmeyip adet olmazsan cuma gel eger bebekse keseyi ancak o zaman görebiliriz demisto

Bana onu verdi o bitince gel dedi yarın bitecek adet günüm de yarın bakalım artık hayırlısı doktor o kist engel olmaz dedi ama 3 aydır deniyoruz hamile kalamadım , forumda okuduğum kadarıyla o iğne de Geçikme ve kist yapabilirmiş tabi o kistler engel değil bi adette atılıyormuş ama bilmiyorum okudukça insan daha stres yapıyo

Bana onu verdi o bitince gel dedi yarın bitecek adet günüm de yarın bakalım artık hayırlısı doktor o kist engel olmaz dedi ama 3 aydır deniyoruz hamile kalamadım , forumda okuduğum kadarıyla o iğne de Geçikme ve kist yapabilirmiş tabi o kistler engel değil bi adette atılıyormuş ama bilmiyorum okudukça insan daha stres yapıyo
Bende bilmiyorum inanılmaz stresli bi dönem , bende yarın gidecem bakalimne diyecek dr

Maalesef yumurta tam şişmişti ama çatışmadi die dollenme olmamıştı , yani nedenini bilmiyorum bu durumla daha önce karsilasan varsa bizide bilgilendirsin ,
7 gün gecmisti ama adet oldum , ve iğne 6 cm kist bırakıp gitti

Yok kist vs gibi bi sıkıntı yoktu bende , folik asit vitaminler bide progestan verdi düşük önleyici hala da adet olmadım cuma günü dr gidecem ,
Çünkü eger kanka görünmeyip adet olmazsan cuma gel eger bebekse keseyi ancak o zaman görebiliriz demisto
Merhaba sonucunuz nedir inşallah bebek vardır progesteron kullanıyorsanı adet olmanızı engeller

Adet oldum 7 gün geçtikten sonra
Merhaba benim de 5 gün gecikti silik çizgi çıkıyor testte sizin de öyle bi durum var mıydı kist mi oldu acaba benim de adetim gelmedi ama testte de silik ve 5 10 dk sonra çıktı testte silik çizgi filan çıkmış miydi

X