Çatlatma iğnesı

Km23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
2
0
17
Kızlar 1 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum bugün 13. Gunum erken gebelik testi yaptım testlerim böyle aynı zamanda kan verdim bugün sonuç 13.34 çıktı ama az önce kanamam oldu yanlız açık pembe ve peçeteyle silince belli edio aynı durum başına gelen var mı
1000008803.jpg

Kızlar 1 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum bugün 13. Gunum erken gebelik testi yaptım testlerim böyle aynı zamanda kan verdim bugün sonuç 13.34 çıktı ama az önce kanamam oldu yanlız açık pembe ve peçeteyle silince belli edio aynı durum başına gelen var mı Eki Görüntüle 3414597
Kızlar 1 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum bugün 13. Gunum erken gebelik testi yaptım testlerim böyle aynı zamanda kan verdim bugün sonuç 13.34 çıktı ama az önce kanamam oldu yanlız açık pembe ve peçeteyle silince belli edio aynı durum başına gelen var mı Eki Görüntüle 3414597
Merhaba bende 4 nisanda iğne vuruldum testin silik gibi azcık pozitife lekelenmem oldu bitti mi yoksa adet mi oldun adet olmadıysan yerleşme kanamasıdır

Merhaba bende çatlatma iğnesi vurulalı 10gun oldu benim bel sırt ağrım var bazende kasıklarim hafif ağrıyor acaba çatlatma ignesinin etkisi mi çok merak ediyorum

eğer kanama artmaz ve 2-3 günden uzun sürmezse yerleşme kanaması olabilir. veya döllenen yumurta tutunamamış ve reglle atılacak olabilir. kanamanızı takip edin

Kan testi verdim ilk gün 13.06 çıktı wrtesi gün 43.06 ckti lekelerimde 2 gun surdu zaten kesildi cuma gunu doktora gidecem

X