çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kımı yerlerde 15 gunden once yanıtlr yazıo umudum kırıldı saol cnm bnm dunde sılık cıgzydı yapıorm hergun:)

benim olmadı kızlar yumurtanın çatlamasından tam 15 gün sonra adetim geldi .....çok üzüldüm çok sıkıldım bunaldım daha nasıl anlatayım bilmiyorum 3 sene olucajk hala nazlı bebek gelmedi allahım sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün göndersin yavrumu inşallah....

bal tarçın çörekotunu deniyorum bu ay bakalım kısmet ....

birbirimize dua edelim nolur...

Fıkrı olan yokmu:KK43:

canım iğnenin etkisinden dolayı silik çıkıo olabilir.çünkü olduğumuz çatlatma iğnesi aslında beta hcg hormonundan başka bir şey degil.adet günü testini yenile.eğer o zaman da pozitif çıkarsa hamişşiin.yada kan testinde bugün de gitsen çıkar zannımca.inş hamilesindir.bize de umut ol.bu arada iğneden sonra ilişkileri nasıl planladınız?

benim olmadı kızlar yumurtanın çatlamasından tam 15 gün sonra adetim geldi .....çok üzüldüm çok sıkıldım bunaldım daha nasıl anlatayım bilmiyorum 3 sene olucajk hala nazlı bebek gelmedi allahım sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün göndersin yavrumu inşallah....

bal tarçın çörekotunu deniyorum bu ay bakalım kısmet ....

birbirimize dua edelim nolur...

:KK14: ne diyim ki...neler hissetigini çok iyi anlıyorum.şimdi aynı süreci bende yaşayacam herhalde..ayın 14 ünde iğnemi oldum 29 ağustos gelir kahrolasıcı kırmızılar:KK47:

canım iğnenin etkisinden dolayı silik çıkıo olabilir.çünkü olduğumuz çatlatma iğnesi aslında beta hcg hormonundan başka bir şey degil.adet günü testini yenile.eğer o zaman da pozitif çıkarsa hamişşiin.yada kan testinde bugün de gitsen çıkar zannımca.inş hamilesindir.bize de umut ol.bu arada iğneden sonra ilişkileri nasıl planladınız?

dun yaptrdm beta 1.27 cıktı ıgneden sonra gun asırı dedı doktorumuz bı gun arayla ıgne olmadan oncede gerekıomus hazır bulunması ıcın ıcerce bukdr bu ıdrar testlerı 5 ın altında bıle sılık cıkarıo bu durumda

dun yaptrdm beta 1.27 cıktı ıgneden sonra gun asırı dedı doktorumuz bı gun arayla ıgne olmadan oncede gerekıomus hazır bulunması ıcın ıcerce bukdr bu ıdrar testlerı 5 ın altında bıle sılık cıkarıo bu durumda

hadi yaa..benim iğneden önce ilişkim yok.8. gün olmuştu.12 de iğne oldum. 13-14-15 gün çalıştım. sonrasında da 17-19-21-23 diye gitmeyi planlıyorum.Rabbim inş yüzümüze güler.sen de sıkma canını.vardır bunda da bir hayır....
sizde sorun varmıydı?ne zamandır istiyorsunuz?bir de bu çatlatma iğnesi ilk kez mi oldun?

hadi yaa..benim iğneden önce ilişkim yok.8. gün olmuştu.12 de iğne oldum. 13-14-15 gün çalıştım. sonrasında da 17-19-21-23 diye gitmeyi planlıyorum.Rabbim inş yüzümüze güler.sen de sıkma canını.vardır bunda da bir hayır....
sizde sorun varmıydı?ne zamandır istiyorsunuz?bir de bu çatlatma iğnesi ilk kez mi oldun?
bız bı sene oldu ugrasalı bu ıkıncı ıgnem ılk ıgnemde o ay olmadı dıger ay devam edıyomus etkılerı oldu bebegmz ama 10 haftalıktı kalbı durdu ustunden 6 ay gectı sorun yok ıkımzıdede ama bu ay yumurtaları fazla uyardı tedavı cok yumurtam oldu ve 2 gun yattm hastanede ohss tanısyla bıdha ıgne olmayı ve klomen kullanmayı dusunmuyorum

bız bı sene oldu ugrasalı bu ıkıncı ıgnem ılk ıgnemde o ay olmadı dıger ay devam edıyomus etkılerı oldu bebegmz ama 10 haftalıktı kalbı durdu ustunden 6 ay gectı sorun yok ıkımzıdede ama bu ay yumurtaları fazla uyardı tedavı cok yumurtam oldu ve 2 gun yattm hastanede ohss tanısyla bıdha ıgne olmayı ve klomen kullanmayı dusunmuyorum

gecmiş olsun canım..en azından bir kere hamile kalmışsın.biz 14 aydır deniyoruz yokkk.hiç hamile kalamadım.bakalım 29-30 ağustos gibi belli olur sonucum...sen de en kısa zamanda gebe kalrsın inş

gecmiş olsun canım..en azından bir kere hamile kalmışsın.biz 14 aydır deniyoruz yokkk.hiç hamile kalamadım.bakalım 29-30 ağustos gibi belli olur sonucum...sen de en kısa zamanda gebe kalrsın inş

saol cnm ıns sende bu ay olmmasada en kısa zamanda hamıs kalırsn test sonucunu yazarsn ıgneden sonrak donem dıkkat et kendıne

ya kızlar geçen ay çatlatma iğnesi olmuştum fakat hamile kalamadım. adet gördüm. takip eden ayda ise 16.günde başlayan ve epey şiddetli seyreden ve 3-4 gün süren adet kanamam oldu.
çatlatma iğnesinin takip eden ayda erken adet görülmesi gibi bir etkisi olabilir mi?
aranızda bu tip bir sorun yaşayan oldu mu?

merhaba kızlarrr..ben de bu ay ilk kez çatlatma iğnesi oldum.şubaqt ayında bir kez klomen kullanmıştım ama doktor takip yapmamıştı.temmuzda rahim filmi çekildim.ağustostada klomen+çatlatma iğnesi oldum.adetin 12. günü kontolüm vardı yani dün.3 tane yumoş olmuş.birisi 19,1 mm diğerleri 14,15 mm lik..doktor büyük olanı beğendi.iğnemi dün öğlen 11 de oldum.bu gece 11 de çalışcaz.yarın ve diğer gün de gece çalışmamız olacak.dua edin kızlar olsun artık.14. aydır bekliyoruz hala yok...
bu arada benim de doktorum tekrat kontrole çağırmadı.başka hap falan da vermedi.adet olursan gel yine aynı tedaviyi denicez dedi...:KK14:

bana da çatlatma iğnesinden sonra takip yapılmadı.
burada okuyorum, bazı doktorlar iğneden sonra da çağırıp çatlayıp çatlamadığına bakıyor.
acaba bizim doktorlar bazı noktaları eksik mi bırakıyor?
bir dahaki gidişinde (eğer gidersen) doktoruna bu konuyu sorar mısın canım.
ben artık doktor yüzü görmek veya ilaç kullanmak istemiyorum.
pes ettim!:KK50:

dün çatlatma iğnemin 15 günüydü idrar testi negatif çıktı akşam dayanamayıp kan verdım ve sonuc 0,100 çıktı bu ayda olmadı umutlar önümüzdeki aya adetı bekliyorum baklalım ne zaan gelcek

moralini bozma canım. hayırlısı olsun.
benim çatlatma iğnesini takip eden ayda adetimin 16.gününde bir kez daha ve 2-3günlük şiddetli bir adetim daha oldu!
artık ne doktora gitmek ne de ilaç kullanmak istiyorum...
hiç güvenim kalmadı. vücudum iyice dengesini kaybetti.

Temmuz 26 adet oldum klomen verdi Dr. Agustos 8 de cat iğne vuruldum progestan kullandım bes gun iğneden sonra19 gun adet olmadım ama idrar testi yaptım negatif cikti :KK43:(( acaba idrarda çıkmaya bilir mı :KK43:((

Temmuz 26 adet oldum klomen verdi Dr. Agustos 8 de cat iğne vuruldum progestan kullandım bes gun iğneden sonra19 gun adet olmadım ama idrar testi yaptım negatif cikti :KK43:(( acaba idrarda çıkmaya bilir mı :KK43:((

bence kan testi yaptır sen...epey zaman gecmiş.inş hamilesindir

çok sabırsızım biliorum ama az evvel yine idrar testi yaptım.. iki günde bi yapıorum artık :) bugünde 2. çizgim silik hayırlısı artık sanırım kan testini pazartesi yaptırsam daa ii olcak..

bnde 17de doktora gıttım doktor yumartılıkların buyumus dedı. catlatma ve jel verdı bayramın 3 gunu iğne yaptırdım 6 gun oldu catlıyorum meraktannnn :KK70: acaba cıkarmı ıdrarda :S coook zor beklemekkkkkkk:KK14:

moralini bozma canım. hayırlısı olsun.
benim çatlatma iğnesini takip eden ayda adetimin 16.gününde bir kez daha ve 2-3günlük şiddetli bir adetim daha oldu!
artık ne doktora gitmek ne de ilaç kullanmak istiyorum...
hiç güvenim kalmadı. vücudum iyice dengesini kaybetti.

çok fazla üzülmedim cnaım bu ay oluruna bıraktım bakalım nolcak çok şükür yumurtladığımı gördüm yaa bu bana yetti bakalım adet olayım doktora gitcem hayırlısı artık adet tarıhım 7 eylül

Bnde regl oldum bu adetımın 8.gunu hatta olmıycam artık ıgne ve klomen ınsanı yıpratıoı

canım bence sen kendini birazcık rahatlatsan, stres yapmasan bebeğine kavuşursun.
bir süre iğne filan olma, OHSS yapmış zaten sende.
spor müzik vs aktivitelerle rahatlamaya çalış eşinde ve sende sorun olmadığı için 6aya kalmaz hamile kalırsın bence.
burada çok örneklerini okuyoruz, çok beklenti içinde olduğumuz için hamileliği zorlaştırıyoruz.

X