Çatlatma iğnesinden sonra 14. gün, kan testi 1.61 çıktı (beta hcg) KIZLAR LÜTFEN YARDIM EDİN

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
62
3
28
Merhaba, pcosum var. Fermara isminde bir ilaç kullandım 4 büyük yumurtam oluştu. 27 haziranda çatlatma iğnesi oldum. Bugün yani 14. gün kan testi, beta HCG testi verdim ve 1.61 çıktı. Adetime 6 gün var. İnanılmaz üzgünüm kızlar.. Yükselme ihtimali var mı? Eğer yoksa diyelim regl oldum, sonrasında aynı tedavi yeniden uygulanıyor mu? En önemlisi olumsuz sonuçlarda kendinizi nasıl toparladınız?

Merhaba, pcosum var. Fermara isminde bir ilaç kullandım 4 büyük yumurtam oluştu. 27 haziranda çatlatma iğnesi oldum. Bugün yani 14. gün kan testi, beta HCG testi verdim ve 1.61 çıktı. Adetime 6 gün var. İnanılmaz üzgünüm kızlar.. Yükselme ihtimali var mı? Eğer yoksa diyelim regl oldum, sonrasında aynı tedavi yeniden uygulanıyor mu? En önemlisi olumsuz sonuçlarda kendinizi nasıl toparladınız?
Daha adetine varmış. Geç döllenme olabilir ve yükselme de olabilir. Ilac ile gebelik planlamasında sonucu beklemekten başka çare olmuyor. Cunku içerideki koşulları bilemiyoruz. Sperm yumurtaya ulaştı mı yada sağlıklı sperm yumurtayı dölledi mi. Döllenme yumurta rahme ulaşıp tutundu mu. Bunların hepsi süreç be bilinmezlik. 😊 diger sorulara gelince
Olumsuz olduğunda toparlanma süreci sana bağlı. Bebis isteği ile ve kadınların fıtratında olan o mücadele ruhu ile ilk ay yada bi kaç ay sonrasında toparlayıp yeni bi yola giriyorsun. Sanirim ilk deneme sizin ki. Hsg çekimi yaptırdınız mi semen analizi de bu süreçte önemli. Bu süreçte motivasyonu yüksek tutmak zorlayıcı oluyor. Kendini yıpranmış tükenmiş hissetme. Bir çok kadın ben dahil çok kere dibi görüp en başa başladık. Eger dini inancın varsa (bazıları inanmıyor yanlış anlama inancın var dememle) hurma ve meryem süresini denemeni tavsiye ederim. Bunu deneyip gebelik elde edemeyen çok az nadir insan var. Umut çok önemli. Ve yürekten Allaha teslimiyet.. hangi tedavi yöntemini denersen dene ilaçtan doktordan değil rabbinden isteyerek yola çıkıp devam etmen. Hersey vesile olabilir. 5 yıllık bi surecim var başka sorun varsa yardımcı olmak isterim. Rabbım yolunu kolaylastirsin

Okurken tüylerim diken diken oldu, Allah razı olsun. Rahim filmi vs hiçbirşey çekilmedi, sadece yumurtalar büyütüldü ilaç ile sonra çatlatma iğnesi ve ilişki süreci oldu. Bahsettiğiniz duaları da not ettim, önce Rabbimden dilemek önemli tabiki. O nasıl nasip ettiyse öyle olacak 🥹 Size çok teşekkür ederim. Bu dualar hakkında bilmem gereken birşey var mı? Hurma ve meryem suresi nasıl yapacağım?

Rica ederim ne demek. Kısa sure içerisinde rahim filmi ve semen analizi yaptırın esinizle. Orda bi engel varmi yokmu belli olur. Meryem ve hurmaya gelince. 41 hurmaya 41 meryem suresi okunuyor. Yani her hurmaya 1 adet meryem. Sen yada başkası da okuyabilir. Sonra okunmuş hurmalari 1 er tane sabah aç karnına esin ve sen tüket. 20 gün sürüyor böyle. En son kalan 1 hurmayi da eşinle boluserek tuketin. Niyet edersin en başta meryem suresi okunduğunda secde ayeti var. Secdesini unutma. İnanarak yap allahin izniyle kısa sürede nasip olacaktır.

Rica ederim ne demek. Kısa sure içerisinde rahim filmi ve semen analizi yaptırın esinizle. Orda bi engel varmi yokmu belli olur. Meryem ve hurmaya gelince. 41 hurmaya 41 meryem suresi okunuyor. Yani her hurmaya 1 adet meryem. Sen yada başkası da okuyabilir. Sonra okunmuş hurmalari 1 er tane sabah aç karnına esin ve sen tüket. 20 gün sürüyor böyle. En son kalan 1 hurmayi da eşinle boluserek tuketin. Niyet edersin en başta meryem suresi okunduğunda secde ayeti var. Secdesini unutma. İnanarak yap allahin izniyle kısa sürede nasip olacaktır.
Güncelleme yapayım regl oldum malesef çok üzüldüm :KK43:

Güncelleme yapayım regl oldum malesef çok üzüldüm :KK43:
Hayirlisi böyleymiş diyelim. Rabbım sağlıklı hayirli gebelik nasip etsin. Bu bi kaç gün moral bozukluğu ile geçebilir kendini salma adet dönemini kendini toparlama için kıymetli zaman olarak bil. Ve sonra tavsiye ettiğim uygulamalara başla. Allaha inan ve teslimiyetle devam et yoluna. Belki 1 ay belki 5 ay sonra olur onu sadece Allah bilir. Israrla duaya devam et. Ve asla isyana düşme. 💙💙

Hayirlisi böyleymiş diyelim. Rabbım sağlıklı hayirli gebelik nasip etsin. Bu bi kaç gün moral bozukluğu ile geçebilir kendini salma adet dönemini kendini toparlama için kıymetli zaman olarak bil. Ve sonra tavsiye ettiğim uygulamalara başla. Allaha inan ve teslimiyetle devam et yoluna. Belki 1 ay belki 5 ay sonra olur onu sadece Allah bilir. Israrla duaya devam et. Ve asla isyana düşme. 💙💙
Sizi karşıma Allah çıkarttı. Çok teşekkür ederim, Allah sizden razı olsun 🙏🏻 Yeniden ilaç kullanıcam pazar günü ve 26 sında yumurtalar büyüdüyse iğne olup süreci tamamlayacağım. İnşallah önümüzdeki ay hayırlı haberler alırım sizinle paylaşırım. Rabbim ne eylerse güzel eyler 🥹🙏🏻

Sizi karşıma Allah çıkarttı. Çok teşekkür ederim, Allah sizden razı olsun 🙏🏻 Yeniden ilaç kullanıcam pazar günü ve 26 sında yumurtalar büyüdüyse iğne olup süreci tamamlayacağım. İnşallah önümüzdeki ay hayırlı haberler alırım sizinle paylaşırım. Rabbim ne eylerse güzel eyler 🥹🙏🏻
Estağfurullah ne demek. Rabbım cümlemizden razı olsun.. Rabbım yolunuzu kolaylastirsin müjdeli haberini alabilmek nasıl olsun bende dua edicem sana 🤲🤲💙

Estağfurullah ne demek. Rabbım cümlemizden razı olsun.. Rabbım yolunuzu kolaylastirsin müjdeli haberini alabilmek nasıl olsun bende dua edicem sana 🤲🤲💙
Amin inşallah, öyle mutlu olurum ki.. Sağolun herşey gönlünüze göre olsun bende sizin bu güzel kalbiniz için dua edicem 🙏🏻💙

Amin inşallah, öyle mutlu olurum ki.. Sağolun herşey gönlünüze göre olsun bende sizin bu güzel kalbiniz için dua edicem 🙏🏻💙
Güzel niyetlerle gelmişsiniz kalbinize göre biri denk gelmiş diyelim. 💙 aklına takılan bi sey olursa özelden yazabilirsin konuşuruz

İyi günler canım sonuç ne acaba

Kızlar merhaba 10 eylül adet oldum 22 eylül çatlatma iğnesi vurdurdum dün devlette kan verdim betam 52.500 çıktı bugün özelde yaptırdım 51.30 laboratuvar hatası olabilirmi 1 haftadır devlette veriyorum testi çok iyiydi özel bozdu işi

X