Çay Takımları

rainofapril

güηвє güη вüуü&#
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
580
0
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

süperler ben bunlara benzer bir takım begendim 350,00 ytl dediler sanırım 89 parca kahvaltı takımıydı emin degilim ama çok pahalı ya tam ceyiz üstü alamadım zaten kahvaltı takımı almıstım daha önce cok içimde kaldı ama senağlama

[/QUOTE]

bende bunlara bayıldım bırı kus cennetı dıgerı papatya sofrası olur senağlama
yerını bılen YOKMUUUUUUUUUsenağlama:çok üzgünüm:

valla siz böle güzel şeyleri buraya koymakta çok kötülük yapıyonuz :)nedenmi çünki evde dırdır artıyooo evdekiler çok kötü geliyo insana ama haksızlık buuuu:)

:icecream:yaa güzelmiş ne demek harika.pembesine bayıldım.keşke benimde olsa.süs diya koyarım bir kenara kıyamam.:icecream:a.s.

bende bunlara bayıldım bırı kus cennetı dıgerı papatya sofrası olur senağlama
yerını bılen YOKMUUUUUUUUUsenağlama:çok üzgünüm:
[/QUOTE]

kervan çeyizde satıldığını duydum

ya canım bu fiyat süpermiş :1shok: ben dün bi mağazada sordum 4 fincan tabağı kaşığı şekerliği sütlük bişe daha vardı unuttum onu 275 ytl :1shok:

bu porselenler muhtemelen yurtdışından nete düşmüştür ama bakarken aklıma bir çözüm geldi.
hobi marketlerden porselen dönüştüren bir malzeme var normal kumaş çiçekleri bile enfes porslenlere dönüşrütüyor isterseniz beğendiğiniz bir çiçeği grubunu alıp bir takıma uygulayabilirsiniz silonla yapışır spey verniklede pırıl pırıl parlar 3/1 maliyetine sahip olursunuz ..
nasıl ama..

türkiyede de var en azından benim bulunduğum semtte tatlicadiarzu

ben bernardoda görmüştüm sanırım cnm bunların bir kaç modeli ama okdr ince ve narnlerki benim gibi sakar biri kesin kırar, okdr para verip almaya kıyamadım... alıncada süs olarak kullandıkttan sonra ne anladım bu işten...

canım bir modelini ben evkurda bile gördüm...
var bunlardan merak etme...
2li fincan takımı 45 ytl idi...
çok zarifti yakındanda... birde bir internet sitesinde satılıyor ama burdan isim vermek yasak bildiğim kadarıyla...

ne kadar güzeller yaa bunlar kullanmaya kıyamaz insan bunları 2 takım çok harika özellikle

ay kızlar bunlar harika ben artık kendimden geçtim kızıma alayım diyorum amma çok pahalı beya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…