çekingen erkeklerrr

L

littlewise

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi littlewise
kızlar, hoşlandıgım cocuk cok cekingen deli oluyorum yaaa:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi littlewise
canım senin ona olan hislerinin farkında degildir belki.açılmayı denesen.belki oda sana açılamıyordur senden bir ışık bekliyordur.

• Konu Sahibi littlewise
canım senin ona olan hislerinin farkında degildir belki.açılmayı denesen.belki oda sana açılamıyordur senden bir ışık bekliyordur.

cnm daha ne ışığı olsun peşinde mi koşturayım bana da yazık amaa:KK43:(( çok sessiz ve çekingen ama ben seviyorumm, ve onun gözünde nasıl olduğumu bilmediğim için nasıl hareket etmem gerektiğini de kestiremiyorum...

• Konu Sahibi littlewise
açık açık sor bence benim hakkımda neler düşünüyosun diye bilirim bu erkek tipini en gıcık tiptir çekiniyo ediyo falan ama en çokta bunlardan korkulur hislerini belli etmezler deli gibi sevseler bile sende ne yapacaksın cnm onu cesaretlendireceksin senden çekinmemesi gerektiğini belli edeceksin bi şekilde

• Konu Sahibi littlewise
offf benzeri benim başında kasım ayından beri azcık açabildim daha beyfendiyi tam bi balık burcu:S

• Konu Sahibi littlewise
ortak arkadasiiniz yok mu bisiler ayarlayip ayni ortamda olmanizi saglasin

• Konu Sahibi littlewise
bır sey sorucam cocugun puanları cok mu yuksek cok mu ıyı ı?

• Konu Sahibi littlewise
ay canım msn de görüş açılır orda konuştukça :)

• Konu Sahibi littlewise
açık açık sor bence benim hakkımda neler düşünüyosun diye bilirim bu erkek tipini en gıcık tiptir çekiniyo ediyo falan ama en çokta bunlardan korkulur hislerini belli etmezler deli gibi sevseler bile sende ne yapacaksın cnm onu cesaretlendireceksin senden çekinmemesi gerektiğini belli edeceksin bi şekilde
"anneme de anlattım, belki seni çözmeye çalışıyodur az bekle" filan dedi, ayy açık açık da soramam ki ama bi konu bulup mesaj atmayı planlıyorum yakın arkadas edasıyla....

offf benzeri benim başında kasım ayından beri azcık açabildim daha beyfendiyi tam bi balık burcu:S
ayyy cnm aynen ben de kasım ayından beri tanıyorum, kova bnmki

ortak arkadasiiniz yok mu bisiler ayarlayip ayni ortamda olmanizi saglasin
ortak arkadas var ama o pek samimi değil kimseyle, yani bilmiyorum olabilir mi acaba bunu düşüncem cnm tesekkurler...

bır sey sorucam cocugun puanları cok mu yuksek cok mu ıyı ı?
evet cnm

ay canım msn de görüş açılır orda konuştukça :)
msne ekli değil... facede ekli ve numarası da var ama msne eklemedik

Erkeklerin çekingen olduguna inanmıyorum bence henüz kararı net degil ..isteyen erkek ne yapar eder arar ,ilgilenir bi şekilde...zamana bırak bekle bu kadar da takma..

Erkeklerin çekingen olduguna inanmıyorum bence henüz kararı net degil ..isteyen erkek ne yapar eder arar ,ilgilenir bi şekilde...zamana bırak bekle bu kadar da takma..

yanımdayken kıpır kıpır, yerinde duramıyo, ben onunla konusunca kızarıyoo fln ayy sanki ben erkekmisim de o kız'mış gibiyizz yaaa-tatlicadiarzu- hiçç böle birine aşık olacağımı tahmin etmezdim amaa gönül iştee, o ilk buluşmada buluşma yerine gidene kadar nasıl gittim ben bile bilmiyorumm kalbim sıkışıyodu artıkkaydirigubbakcemile3
zamana bırak diyosun amaa kaçırmak istemiyorum, eğer çok bırakırsam ne kadar severse de içine gömer susar bu, öyle birine benziyo çünkü

ne kadar mantıklı gelir sana bilemiyorum ama kıskandırmayı denesen.sanki hayatına başka biri girecekmiş gibi bir izlenim yaratsan
belki elini çabuk tutar seni kaybetmemek için açılır o zaman çok mu saçma oldu buda yaa

ne kadar mantıklı gelir sana bilemiyorum ama kıskandırmayı denesen.sanki hayatına başka biri girecekmiş gibi bir izlenim yaratsan
belki elini çabuk tutar seni kaybetmemek için açılır o zaman çok mu saçma oldu buda yaa

yaa sanırım artık tüm seçenekleri kullancamm, olmazsa daa "denedim olmadı" derim laelaelaelaelae
hayırlısıııı.....

oooof offff senağlama su cekingen erkeklerin topunun kokune kibritsuyu istiyorum........

littlewisecım,arkadaşım bi gelişme var mı:1ninca:
ben biraz geç kalmışım ama...çok seweindim senin adına ya,en azından aşık olabilmişsin.ben gitgide bu duyguyu yitirdiğimi düşünmeye başlıyorum:çok üzgünüm:
ve bence umut var..samimiyetiniz nasıldı önceden bilmiyorum ama durduk yere ders çalışalım demesi,ve anladığım kadarıyla notları senden iyi olmasına rağmen:1rolleyes: iyiyye işaret gibi görünüyo:1hug:

sen bunun çekingen olduğuna eminmisin?
çünkü baya ışık yakmışsın,,e senden de hoşlanıyosa ne kadar çekingen olsa da şimdiye yanaşması lazımdı..
asla ilk adımı atayım deme,,ya sandığın gibi hoşlanmıyorsa,ya bir ekek olarak ilk adımı atması gerekenin kendisi olduğunu düşünüyorsa?(hem unutma bayan olarak ağır olması gereken sensin)
çekingense de senin için açılıversın bi zahmet cnm,hem neden acele ediyosunki,,bırakta şu içinin kıpırtısını doya doya yaşa işte,,ilerde arasın bu günleri,,unutma cnm bu işler ne kadar zamanında ve yavaş gelişirse o kadar keyifli olur..

Ay benim erkek arkadaşım da tam bir felaketti.. Benden önce yaşım kadar kız arkadaşı olmuş.. Biz tanıştığımızda eli ayağına dolanırdı.. Sonralardan öğrendim ki hoşlandığı için ne yapacağını bilememiş o zamanlar kaydirigubbakcemile3 Belki o da öyledir..

littlewisecım,arkadaşım bi gelişme var mı:1ninca:
ben biraz geç kalmışım ama...çok seweindim senin adına ya,en azından aşık olabilmişsin.ben gitgide bu duyguyu yitirdiğimi düşünmeye başlıyorum:çok üzgünüm:
ve bence umut var..samimiyetiniz nasıldı önceden bilmiyorum ama durduk yere ders çalışalım demesi,ve anladığım kadarıyla notları senden iyi olmasına rağmen:1rolleyes: iyiyye işaret gibi görünüyo:1hug:
ben de öyle diyodum ama galiba çok yaklaştım ya da ters bişey oldu bilmiyorum hiç ses seda yok, ben de vazgectim artık cnm ya olmuyo işte ne yaparsak yapalım....
bilgisayar oyunları gibiyiz sanki tam olacak derken elektrikler kesiliyo...
hayırlısı artık ne diyelim...
insallah senden guzel haberler alırız cnm ben de aşık olamam artık sanıyodum ama aşık olabileceğin türden insanlar cıkmadığı için öyle sanıyomussunkaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-

sen bunun çekingen olduğuna eminmisin?
çünkü baya ışık yakmışsın,,e senden de hoşlanıyosa ne kadar çekingen olsa da şimdiye yanaşması lazımdı..
asla ilk adımı atayım deme,,ya sandığın gibi hoşlanmıyorsa,ya bir ekek olarak ilk adımı atması gerekenin kendisi olduğunu düşünüyorsa?(hem unutma bayan olarak ağır olması gereken sensin)
çekingense de senin için açılıversın bi zahmet cnm,hem neden acele ediyosunki,,bırakta şu içinin kıpırtısını doya doya yaşa işte,,ilerde arasın bu günleri,,unutma cnm bu işler ne kadar zamanında ve yavaş gelişirse o kadar keyifli olur..

evt ya o kadar ışık yaktım ama olmaması gerekiyomus belki de...

Ay benim erkek arkadaşım da tam bir felaketti.. Benden önce yaşım kadar kız arkadaşı olmuş.. Biz tanıştığımızda eli ayağına dolanırdı.. Sonralardan öğrendim ki hoşlandığı için ne yapacağını bilememiş o zamanlar kaydirigubbakcemile3 Belki o da öyledir..
bilmiyorum artık hoşlandığı için midir değil midir ama çok sıkıldım, ne yaptığı belli değil
artık ben de pek bişey beklemiyorum gerçi... Allah mutluluğunuzu bozmasın cnm kaydirigubbakcemile2

bi de anneme onun kova burcu olduğunu söylediğimde direk "aman boşver kalsın ilk başta böyle çekingen sessiz uysal olurlar açıldıkça çekilmez olurlar" filan dedi, babam da kova burcundan ondan biliyo
ben de biraz korktum ve soğudum cünkü annemle babam tartıştıklarında kıyamet kopuyo resmen:bbo:
hayırlısı deyip ne olacak bakalım diye beklemekten baska carem yok artık...

tesekkur ederim kızlar

gözlerime bakamıyor...
çekingen galibaCADIARZU

ben de öyle diyodum ama galiba çok yaklaştım ya da ters bişey oldu bilmiyorum hiç ses seda yok, ben de vazgectim artık cnm ya olmuyo işte ne yaparsak yapalım....
bilgisayar oyunları gibiyiz sanki tam olacak derken elektrikler kesiliyo...
hayırlısı artık ne diyelim...
insallah senden guzel haberler alırız cnm ben de aşık olamam artık sanıyodum ama aşık olabileceğin türden insanlar cıkmadığı için öyle sanıyomussunkaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-

vardır bi hayır cnm ya..belki de senin için doğru insan değil..insan bazen farkedemiyo o süreçte,göremiyo bazı şeyleri ama bi süre sonra "iyi ki olmamış" diyebiliyo,ben yaşadım o durumu şahsen..o yüzden üzülme hiça.s.
birileri bi yerlerde bekliyo bizi ama bakalım doğru zaman ne zaman...
inş. en yakın zamanda güzel haberler paylaşırız cnm :1hug:

X