Çekişmeli boşanma davasını nasıl geri çekebilirim?

Siz yorum yapmayın olur mi bi kadin olarak hemcinsim bu şekilde yaklaşan insanlar bana yorum yapmasın
Sabır ya sabır sormayınız buraya o zaman aynı şey, insanları meşgul etmeyiniz olur mu canım? Allah ailene sabır versin gerçekten yazık.. Dediğim gibi bir daha yazıyorum MAHKEMEYİ MEŞGUL ETMEYİNİZ. Boşanmak isteyen insanlar var mahkeme süreci uzatıyorlar sıra yüzünden uzuyor.. Oyun oynamak istiyorsanız eşinize karşı oyun oynayınız. İyi oyunlar :KK35:

Şimdi ben anlamadım. Adam sizi bir güzel dövdü, özür de dilemedi. Dava açtınız diye sizi suçladı ama siz pişman oldunuz ve eşinize dönmek istiyorsunuz? İyi güzel hoş da adam düzelmemiş, şiddet var, pişmanlık belirtisi yok. Eve yarım bıraktığı işi bitirsin diye mi döneceksiniz?? İlk kavgada yüzünüze vuracak bunu zaten. Başınızı vuracak taş bulamazsınız. Aşk çok da matah bir şey değil. İnsan dayak yediği eve döner mi ya?

Şiddet gördüğü halde boşanmaktan vazgeçen bir kadına asla saygım olamaz o yüzden size fikir vererek zaman kaybetmeye de gerek yok yediğiniz dayaklar hoşunuza gitmiş olacak ki devam etmek istiyorsunuz edin o halde tek dileğim umarım haberlerde görmeyiz sizi.

Bu size aıt
Ama asagıda

Deminki yanlışlık ıcın özür dılerim
Yahu önemli de
Sabır ya sabır sormayınız buraya o zaman aynı şey, insanları meşgul etmeyiniz olur mu canım? Allah ailene sabır versin gerçekten yazık.. Dediğim gibi bir daha yazıyorum MAHKEMEYİ MEŞGUL ETMEYİNİZ. Boşanmak isteyen insanlar var mahkeme süreci uzatıyorlar sıra yüzünden uzuyor.. Oyun oynamak istiyorsanız eşinize karşı oyun oynayınız. İyi oyunlar :KK35:
Aileme neden sabır versin bu ne saçma sapan bi Yorum ya yazinizdan çokta mantıklı biri olmadığınızı anlayabiliyorum ister kocama ister başka yere oynarım sana dert degil

Biz kadınız en çok birbirimize destek olmamız lazım sizin adınıza da çok üzgünüm bende maddi manevi uygun değilim gaza geldim dava açtım eşimde acmasaydin ozur dilicektim beni istemiyosun dedi konu bu ama benim bebeğim var ayrılmak benim için kolay degil ve eşimi seviyorum hala yargılanacaksınız ama çocuğumun babası ve bebeğimi babasiyla büyütmek istiyorum
Senı anlıyorum ama esın gardırobu falan kırıyor Benim eşimin öyle huyları yoktur çocuğuma falan iyi bakar ılgılenır maddi olarak benı parasız bırakmaz çocuğum esımle uyur sana o kadar diyeyim artık getirisini sen dusun esımın sadece öfke kontrol problemi var bunun dısında ıyı Bir baba iyi bır es arada abuk subuk söylemeleri var ama ben sus yada öyle degil dıye yüksek sesle degınce sesını cıkarmaz bıldıgın bağırıyorum ama senın esın sen bagirinca ne yapar? Bu nu cevap larmısın bana

Ben dava açtım o gurur yapiyo dava açtın sen diye bende pişman oldum nasıl geri çekerim diye yazdım bunun cevabı haricinde yorum yazmayın sadece bunu öğrenmek istiyorum hanimlar
Guru falan degıl bır cakallık dusunuyor davayı açtığın sebeplerden bir daha dava açamıyorsun diye biliyorum yanlış mı Biliyorum bilmiyorum iyi araştır🤨🤔

Boşanmayın tabi daha yiyeceğiniz tonlarca dayağınız var. Ziyan olmasın

Hanım efendi pişman olan İnsan hemen özür diler uc gun sonrasını beklemez kendinizi kandırmayın esimden biliyorum hem gardolabı falan kırmak fena adam hic normal degıl
Pardon ama sizinki se normal değil lütfen normalleştirmeyin özür diledi diye pişman olduğu anlamına gelmiyor. Emin olun ileride de yapıcaktır konu sahinine de aynı şekilde.

Ağlaya ağlaya geliyorsunuz, beni dövdü şöyle yaptı böyle yaptı diye, azcık yüz bulunca efendime söyliyim adamlar az yüzünüze gülünce kaplana dönüyorsunuz, 4 ay sonra yine dövdü çocuğumla yolun ortasına attı diye ağlamaya gelirsiniz.

Hanım efendi pişman olan İnsan hemen özür diler uc gun sonrasını beklemez kendinizi kandırmayın esimden biliyorum hem gardolabı falan kırmak fena adam hic normal degıl
SiZ yorum yapmasa mısınız?

Şiddet gördüm boşanmadım benim kocam hemen özür diledi hem de gardrobu kırmadı diye yorum mu olur

Ağlaya ağlaya geliyorsunuz, beni dövdü şöyle yaptı böyle yaptı diye, azcık yüz bulunca efendime söyliyim adamlar az yüzünüze gülünce kaplana dönüyorsunuz, 4 ay sonra yine dövdü çocuğumla yolun ortasına attı diye ağlamaya gelirsiniz.
Bi de kocaları değil de buradaki kadınlar dövmüş gibi kocalarına yapamadıkları atarı bize yapmıyorlar mı 😒🤦🏼‍♀️

SiZ yorum yapmasa mısınız?

Şiddet gördüm boşanmadım benim kocam hemen özür diledi hem de gardrobu kırmadı diye yorum mu olur
Bir dayak daha yer yine özür diler affeder rutine binmiş onlar ona yorum yapma boşuna boşver :KK70:

Yüzüne gülen de yok esasen, gülse koşarak gidecek, gidemediği için dayak yediği kocasının gönlünü yapması gerekiyor öncesinde.

30 yaşında eşşşek kadar kadınsın şu laflar yakışıyor mu, ayrılma o zaman. Senin şaklaban davranışın yüzünden bir kadın bir hanzodan daha geç boşanacak belki de. İşi oyuncağa çevirmişsin. Söyleyenlere de yorum yapmayın. Oldu valla iyiymiş. Devletin kurumlarını boşuna meşgul ettiğin yetmiyor gibi bir de kimin ne yorum yapacağına siz karar verin o zaman.
Sen de mallllll kadar kadınsın üslubuna bak sana mı kaldı derdi davayı ben açtım ben kapatırım derdi tasası sana düştüyse soylede bilelim

X